Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban jó ha sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban jó ha sok közös túlajdonság van?

Figyelt kérdés
Volt olyan barátnőm akivel alig volt közös tulajdonság és megakart változtatni pl számítógépezésről való leszóktatás,nem vagyok gépfüggő de nekem az olyan mint neki tv-zni.De a mostani barátnőm nem ilyen mert sok bennünk a közös,annyi az össz ellentét hogy ő nézi ezeket a realytiket de az nem zavar :)
2015. márc. 3. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mégiscsak több közös programot tudtok szervezni.
2015. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pl.: ez a helyesírás hiánya, akkor gond lehet. :)
2015. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, jobban megértitek egymást, ugyanazt akarjátok, stb.


L20

2015. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így a jó :) Az ellentétek max ideig-óráig vonzzák egymást, akikben sok a közös ott viszont mindig van valami téma, és programok :)
2015. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonságtól függ. Ha mindketten kukák vagytok vagy mindketten szerettek beszélni az nem jó. Van ahol tényleg az ellentétek vonzzák egymást és van ahol a hasonló a hasonlóval. Szerintem lényegtelen, hogy általában mi a jó. Az a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat, örüljetek a hasonló és a különböző tulajdonságoknak IS.
2015. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hosszútávon mindenképpen fontos a sok közös tulajdonság.

Rövidtávon vonzhatják egymást az ellentétek.

2015. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha sok a közös tulajdonság, csak akkor nem ha mindenben teljesen egyetértenek :) Az unalmas :) Apróbb dolgokban szerintem semmi baj, ha nem hasonlítanak :)
2015. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó ha sok közös van 2 emberben, akik összekerülnek, de azért az sem ha tök egyformák mindenben. Marha unalmas lenne egy idő után.


Csak tudni kell meghallgatni a másikat, ha szeretne beszélni valami olyasmiről, ami téged alapból nem érdekel.


Eredmény: Már 3 anime-sorozatot láttam, amime-rajongó férjem jóvoltából, és tetszettek! Pusztán azért mert szerette volna elmesélni, meghallgattam, és volt olyan aminek a sztorija bejött. Így együtt megnéztük a részeket pár este alatt.:) Egy újabb közös program, újabb beszédtéma, újabb közös élmény.


És ott van a párodnak az az érzés, hogy meghallgattad, és nem szarsz mindenre amit ő szeret.

2015. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!