Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok!? (Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok!? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon szerelmes voltam egy fiúba, de ő visszautasított. 1 hónap kellett ahhoz, hogy túltegyem magam ezen az egészen. Ezek után nagyon sokszor találkoztunk, de soha sem kettesben! Közben láttam, hogy másokhoz hogy viszonyul, tudom azt is, hogy volt együtt valakivel!

Februárban írt nekem egy üzenetet amiben megkérdezte, hogy szeretem-e még. Erre annyit válaszoltam, hogy már nem akarok tőle semmit! Ekkor ő csalódott lett. Kérdeztem tőle, hogy meg-e bánta, hogy akkor visszautasított? Erre ő csak annyit mondott, hogy ha igen lenne a válasza akkor az változtatna valamin? Ezek után még beszélgettünk, és mondjuk úgy, hogy megutált engem, természetesen számomra érthetetlen okok miatt.

Ezután 2 hétig nem is találkoztunk. 2 hét után újra írt, beszélgettünk, eleinte normális hangvételben zajlott a beszélgetés, majd átváltott agresszív, erőteljesebb beszélgetésre. Végül ott tartottunk, hogy egy szavat írt, ami annyi volt, hogy: Szeretlek!

Most nem tudom mi van, azt sem tudom már, hogy én mit érzek iránta. Adjak neki egy esélyt, úgy, hogy tudom volt másokkal? Régen amikor igazán szerettem, csak ő járt az eszembe, imádtam mellette lenni, ha nem volt mellettem hiányzott és csak ő járt az eszembe. Viszont most már nem ezt érzem. Tanácstalan vagyok!


2015. márc. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt tanácsolom hogy ne légy bu-zi. Így nem leszel HIV-positiv sem.
2015. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első: te hülye vagy...

kérdező: ha jól értem, a ti szakításotok utån volt együtt mással... ha így történt, ezért nem vonhatod felelősségre. Le kell ülni és higgadtan meg kell beszėlni... Bár én nem hiszek az újrakezdésben, de ha szeretitek egy mást próbáljátok meg újra.

25f m

2015. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk együtt, szóval nem voltunk egy pár, csak kialakulóban volt valami. Ekkor mondta azt, hogy ez neki nem megy, túl gyors meg minden...
2015. márc. 4. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Ha jól értem szerelmes voltál belé, de ő visszautasította a közeledésed. Mostanában mégis alakul valami köztetek. Ami riasztó szerintem az, hogy agresszív és érzelmileg labilissá akar tenni. Mintha a te hibád lenne, hogy korábban nem sikerült a Párkapcsolat. Ne hagyd magad manipulálni! Találsz mást, aki valóban megérdemel Téged! Sok sikert!
2015. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én 20, ő pedig 23.

Agressziót nem mondanák, ezt a kérdésben is sajnos dühömben írtam, és nem így értettem. A beszélgetésben inkább olyan volt, hogy pl: Ha nem írok neki vissza akkor letilt, és egy-két nem szép jelzővel is illetett. Ezután mondta, hogy szeret!

A többit viszont szerintem jól látod! Sajnos már nekem is volt olyan érzésem, hogy manipulálni akar!

2015. márc. 4. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhh, öregem, szerintem az ilyenektől inkább menekülj. Látszik rajta, hogy nem komplett a srác... hidd el, hosszútávon sokkal jobban jársz, ha elfelejted. Biztosan fogsz találni nála sokkal jobbat is. Sok sikert! :)
2015. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!