Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan becézitek, szólítját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan becézitek, szólítjátok a párotokat mások előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég voltak nálunk rokonok akik hamarosan összeházasodnak 30 évesek és Édinek nevezik egymást. Meséltek valamit egymásról elsőnek nem is értettük, hogy kiről beszél... milyen Évi vagy mi pedig fiú :D Már nekik olyan természetes, hogy fel se tűnik, hogy nem a keresztnevét mondja. Aztán jöttünk rá, hogy Édinek becézik egymást. Szerintem tök aranyos.

Ti hogyan szoktátok? írjátok oda, hogy fiúnak vagy lánynak mondjátok.


2015. márc. 3. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
En kurv.anak beceztem a kis ribit! 27/f
2015. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A nevén szólítom:)Nem akarnám beégetni mások előtt,hülye,kis becenevekkel.
2015. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a keresztnevén szoktam szólítani vagy néha Macinak, ő viszont legtöbbször Csibének vagy Kicsimnek hív. :) Én 19/L, ő 26/F
2015. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nevén szólítottam az összes volt barátomat. Főleg mások előtt.

Ennek annyira nincs jelentősége.

Barátnőm meg a pasija kicsimeznek mindenki előtt, azt egy rakat $zar a kapcsolat.

2015. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nevén, meg ő is engem, néha hív kicsimnek, de nem kenyerünk a mások előtt való nyáladzás :D
2015. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mások előtt teljes utónevünkön szólítjuk egymást. A becenveket otthon hagyjuk :)
2015. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyébként párommal mi is mások előtt csak a nevünkön szólítjuk egymást.

De nekem ez az édizés tetszett így család előtt. Meg vannak azért különleges szép becenevek amik nem olyan égők.

De elég sokszor hallom, hogy párok szivemezik meg kicsimezik egymást, nem folyton csak néha néha mikor eszükbe jut, szerintem ezek egyáltalán nem nyálasak. Mi is összenéztünk párommal, hogy csak mi nem becézzük egymást :D

2015. márc. 3. 15:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem én ismerem ezt a párt, úgyhogy találkozunk a lagzin :D


Mi is becézzük egymást a párommal, pontosabban a sztenderd megszólítás az, hogy "Szerelmem". Itthon is, máshol is. Nem is állna más a számra. Ő néha még szívemnek hív, talán időnként azt veszem át.

Nem hinném, hogy ez nyáladzás lenne, egyszerűen így hívjuk egymást és kész :)

2015. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Hülyegyerek
2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Általában cafkának szólítom.
2015. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!