Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes meghallgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes meghallgatni a barátom? én vagyok a hibás, hogy el szeretném mondani a problémáimat?

Figyelt kérdés

a barátommal másfél éve vagyunk együtt. egyszer volt egy kb. 1,5 hónapos szakításunk. abban az időben folyamatosan eljárt bulizni, rengeteg csajjal ismerkedett meg. ezekkel a csajokkal a mai napig tartja a kapcsolatot. azért zavar, mert nem érzem szebbnek magam ezeknél a lányoknál.ha a barátomnak felhozom ezt, akkor vagy közli, hogy fogyatékos vagyok, vagy azt mondja, hogy hagyjam a hülyeségeimmel. nagyon rosszul esik, hogy nem érezteti, hogy csak én kellek neki , vagy hogy szépnek gondol, hogy nem törődik velem. folyamatosan kritizál, bunkózik velem ok nélkül. múltkor együtt mentünk bulizni (kivételesen elvitt magával) ,és egy csaj megkérdezte, hogy én vagyok-e a barátnője. nagyon zavart volt, látszott a fején, és fáziskéséssel kidadogta, hogy 'ja. a barátnőm.' azóta még jobban zavarnak ezek a lányok . nem tudom, hogy mit tegyek


18L


2015. márc. 3. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeret téged ez a fiú. Én hagynám az egészet ha most ez van mi lesz később?
2015. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek vagytok még együtt?
2015. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Ha egyszer szakítottatok, és visszamentél hozzá, akkor egy csicska ingyen szajha vagy a számára.

Hagyd el, és keress egy "kevésbé sikeres" fiút, és törjetek együtt egy jóval magasabb szintre!

2015. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert en szeretem sajnos. talan jobban is, mint kellene.

ha pedig nem nagyon szeret, akkor vajon miert jon utanam, ha osszeveszunk? :(

2015. márc. 3. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert tudja hogy nincs tartásod és te vagy az a nő aki valószínű jó neki az ágyban és akivel egész életében azt csinálhat majd amit akar.


Ennyire tartod magad? Néha nehéz szakítani, de meg kell tenni önmagadért. Mi akarsz lenni 35 évesen? alkoholista vagy öngyilkos vagy vénasszonynak látszó középkörú idegroncs?

2015. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van az 5.-nek. Túlságosan is kényelmes neki ez az helyett. Persze hogy vissza él vele , hiszen hozzád bármikor mehet ingyen luk vagy neki.
2015. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz a teljes zombi lét felé.... az egész arra épül, hogy te nagyon szereted, ő meg ezt tudja, és kihasználja, mert nem szeret.

Ott vagy tépelődő, önbizalmát vesztő tartalék lyuknak, ahogy az imént írta valaki - és még hitegeted magad, hogy de hátha mégis...

És egyre fogy benned az erő a szakításhoz, és egyre megy az időd normális kapcsolat nélkül, - és arra is egyre fogy az esélyed.

2015. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!