Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy jobb lenne ha inkább nem is haverkodnék fiúkkal, ha egyszer ennyire nem bírok magammal?

Figyelt kérdés

Elég szeretet hiányos vagyok, szóval ha egy fiú kedves velem akkor már mindjárt úgy érzem, hogy belezúgtam, vagy fantáziálok róla, pl. hogy lehet hogy tetszem neki, milyen lenne ha átölelne, megcsókolna stb. Eddig még ez mondhatni oké, volt mert a párkapcsolatomban az égvilágon semmit nem kaptam meg, semmi szeretetet, semmi törődést. Szakítottunk is, és a mostani barátommal minden rendben úgy érzem ő az akire egész életemben vágytam, de mégis néha eszembe jutnak még dolgok más pasikról is. pl. van egy haverom, akivel ha dumálunk mindig az jut eszembe hogy milyen lehet vele csókolózni. De egyszerűen nem tudom miért, én nem akarok más pasikra gondolni, csak a barátomat szeretem, miért vagyok akkor meg sokszor így összezavarodva?

Tökre bűntudatom van. És azt se lehet mondani hogy 14 éves kislány vagyok, akinek még fogalma sincsen semmiről. Már lassan 21 leszek mégis állandóan szerelmes vagyok, romantikus hangulatom van, fantáziálok össze vissza mindenkiről mindent. Ez normális? vagy még kinőhetek belőle?


2015. márc. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen típus vagy. A küldetésed, hogy szeretetet, és nyugalmat szórj szét a világban. Ne legyen bűntudatod. Neked kell ellensúlyoznod azokat, akik irigységgel, és rossz akarással árasztják el ezt a világot.

2015. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj, velem is szokott ilyen lenni. Ilyenkor hamar kiábrándítanak (de nem is tudták).
2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te szeretet hiányos , akkor nem tudnál szeretni. Szerintem csak egyszerűen kíváncsi vagy biztos nem élted még ki magad.
2015. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as nem leszólni akarlak, de a "kiélni magát" szöveget hanyagolni kéne mindenkinek, mert így baromság. Csak a begyógyult, lejárt nők hülye dumája, mert ezzel akarják magukat nyugtatni, miközben megfeneklett az életük.

Aki kiélte magát, az haljon meg!

Bocs, de próbáljuk meg másként megfogalmazni.

2015. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!