Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
Az előzményekben ráakadtam, hogy meglátogatott egy társkereső oldalt. Számonkértem, és azt mondta, hogy csak felnézett rá. Bár utána beismerte, hogy néhány havonta fel szokott nézni rá. De kérdem én, hogy miért kell egy párkapcsolat alatt ismerkedős oldalakra felnézegetni? Annyit árult még el, hogy már megismerkedésünk előtt felregisztrált? Ez rendben is van, de minek kell a párkapcsolatunk alatt nézegetni a párkereső oldalt?? :( Szerintetek ez jelent valamit? Megcsal?
2015. márc. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem csalom a párom és szoktam társkereső lapokon nézelődni.

NÉZELŐDNI!

Nem írok senkinek. nem ismerkedem. Puszta kíváncsiság.

Nem csal meg.

2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy attól tartok megcsal, hanem hogy új kapcsolatot keres
2015. márc. 3. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.


Ha lenne kivel megcsaljon, minek menne fel társkeresőre.

Amúgy én is szoktam nézegetni. De sosem éltem az ott rejlő lehetőségekkel. Amúgy érdekes dolog a lakhelyed körül körülnézni, mert feneérdekes pletykákhoz tudsz alapanyagot meríteni.

2015. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy unalmas vagy már.
2015. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!