Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van, hogy egyes lanyokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van, hogy egyes lanyokra kifejezetten a nepszeru, meno fiuk hajtanak (sokszor akkor is, ha a lany egyaltalan nem az a buta liba), mig masoknak (mint nekem is) csakis az onbizalomhianyos, luzer, csalodott, 'nyomi' fiukhoz van szerencseje?

Figyelt kérdés

szokott lenni ket-harom ember mindig, aki jelzi, hogy tobbet szeretne tolem mint baratsag, de mindannyian gazdagon tartalmaztak a fent emlitett negativ tulajdonsagokat. Jol esnek a bokjaik,de talan ertheto,hogy hiaba szeretnek, nem tudok rajuk ugy nezni, ahogy ok tekintenek ram. Felreertes ne essek, hideg raz a nagymeno sracoktol, nem kerek beloluk, altalaban teljesen atlagos sracok tetszenek. De sajnos nem ok taplalnak irantam gyenged erzelmeket, hanem a tarsadalmi berendezkedes legalso szintjeirol erkeznek jelentkezok (nem akarom oket degradalni)

Miert lehet ez? Van ako hasonlo cipoben jar? 16/L



2015. márc. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Talan nyujtani is kene valamit..
2015. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok csak az a különbség hogy nekem még nem kell pasi. De nyomulni azért szoktak. És hát igen abból a kategóriából amit írtál :/. Sztem ráérsz és tuti kapsz valakit akit te is szeretsz :))
2015. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen. :D Ugyanettől szenvedtem évekig. :D De már 1 éves és 4 hónapja van egy tökéletes barátom. :) Nem nagymenő, nem nyomi, hanem átlagos, amilyet mindig szerettem volna. :)


Úgyhogy még van remény neked is! :D Cask várd ki :)


18L

2015. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán rágörcsölsz az átlagos srácokra. Biztos, hogy tetszel nekik is. Én pl. észre se szoktam venni, hogy kinek tetszem. Párom szokta utólag mondani, hogy az is hogy nézett.. Legyél nyitottabb, merjél ránézni olyanra aki tetszik, flörtölj olyannal az átlagosok közül aki azért annyira nem tetszik, tanuld meg a többi sikeresebb lány hogy bánik a fiúkkal.
2015. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!