Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van barátom, de mostanában bizonyos okok miatt elég keveset beszéltünk és nem is tudtunk találkozni.

Viszont közben van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és elég jól el tudunk beszélgetni, meg hülyéskedni. Ő tudja, hogy van barátom, de attól még beszélget velem. Megcsalásnak számít, ha ezzel a sráccal szexes témákról is szoktunk beszélgetni?


2015. márc. 4. 09:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az még nem, de van akinek az is rosszul esik, ha ilyesmit csinál a párja.
2015. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt otthagyni, meg ezt sem az orrára kötni, csak jó másokkal beszélgetni
2015. márc. 4. 09:29
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez még történetesen nem, hiszen emberek vagyunk, szükségünk van arra hogy másokkal is beszélgethessünk a párunkon kívül. Viszont ha már találkozgatni fogsz vele, meg hasonlók, az már annak fog számítani.


Persze erre a kérdésre saját magad is tudsz válaszolni. Ha megbeszéltétek hogy egymás szemében mi számít megcsalásnak, (sokan így teszik a kapcsolat elején, hogy tudják merre hány méter) és a megbeszélteken kívül esik már az ilyesmi is, akkor igen, megcsalás... De ha arról állapodtatok meg, hogy nálatok a csóknál kezdődik a másik megcsalása, akkor nem, nem az... :)

2015. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mással nem kellene ilyen témáról beszélned. Nálam ez megcsalás lenne.
2015. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem beszélgettünk soha arról, mi számít megcsalásnak, ezzel a sráccal pedig nem akarok találkozgatni, vagy bármi többet (neki is őszintén elmondtam, hogy van barátom).

Most meg már fura lenne megkérdezni a barátom erről. Azt tudom, hogy nekem rosszul esne, ha ő más lánnyal beszélgetne ilyesmikről, de mi mostanában nagyon keveset beszélünk és hiányzik, hogy másokkal chateljek.

2015. márc. 4. 09:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor se ezt a témát kellene mással. Miért beszéltek keveset a barátoddal? talán azt kellene orvosolni.
2015. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, később fogunk tudni többet, meg találkozni is. Csak így most eléggé hanyagolva érzem magam, viszont lelkiismeret furdalásom is van a dolog miatt.
2015. márc. 4. 09:37
 8/24 anonim ***** válasza:

Értelek. :) Szerintem egy kapcsolatban soha nincs későn ilyesmikről beszélgetni, mert ez mindkét fél számára jó. Így pl ha ő azt mondja, hogy neki az nem megcsalás ha másokkal ilyenről beszélsz, akkor már jó helyzetben vagy. Beszélgethetsz továbbra is bárkivel hasonló dolgokról anélkül, hogy lelkifurdalást kellene érezned emiatt. Ha azt mondja neki ez sok, akkor tudod, hogy jobb ha nem beszélgetsz ilyesmikről, mert azzal csak megbántanád. Egy kapcsolat pont a bizalomról szól, és arról, hogy bármit meg tudjatok beszélni. A bármibe pedig ez is bele tartozik, sőt, az egyik legfontosabb dolog ahhoz, hogy zökkenőmentesen mehessen a kapcsolatotok tovább. :)


3-as voltam. :)

2015. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van. Mindent meg szoktunk beszélni, ezt is meg kéne. Így fogok tenni :)
2015. márc. 4. 09:41
 10/24 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz. :) De ha elmondod hogy miért is van szükséged arra hogy másokkal is tudj beszélni, a barátod biztosan meg fogja érteni. Minden jót kívánok nektek! :) (ismét 3as v.)
2015. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!