Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan emberrel vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan emberrel vagyok, aki szórakozik velem? (egy összezavarodott lány )

Figyelt kérdés

24 éves férfi, a barátaim féltenek tőle. Nem mintha agressziót mutatna..hanem a múltja.

2 évig drogozott, kemény bulizós volt.. a piát most sem tagadja meg de én bízom abban, hogy jó ember.


Egyszer volt szerelmes annó.. a lányokat csak szórakozni használta.. de keményen, mesélte hogy neki mindegy volt hogy szép vagy csúnya..

Én még szűz vagyok....


Állítása szerint nagyon szeret és sosem bántana engem, és azt mondja megjavult viszont előttem tegnap a pultos csajnak azt mondta nem, csak próbál.

Na meg azt hogy mi nem csókolózunk hanem smárolunk..


Lehet ezek a kijelentések neki nem olyan fontosak mint nekem, de akkor nem is vesz komolyan?


Azt hiszem köztünk nem egyeznek az erkölcsi normák..


A szavait hallom de a tetteit kevésbé..

Túlreagálom?

Mit kellene tennem?


Nekem nagyon fontos ő.


18 éves zavarodott lány..

Köszönöm ha segíteni próbálsz nekem



2015. márc. 4. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha kihagyod.
2015. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megfogadni de leírom azért. Nem illetek össze, súlyos erkölcsi szakadék van kettőtök között. Te szűz vagy ő meg egy exdrogos, iszákos, nőcsábász, nem is tudom, hogy a te elvárásaid reálisak-e vele szemben de szerintem nem...szóval én a helyedben ebbe nem bonyolódnék bele túlzottan.
2015. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol nem javaslom h pias. Drogos csavoval valaki is osszejojjon.

De ilyennel meg annyira se.

Valahogy nekem ez ugy hangzik mintha csak egy lennel neki a sok kozul. Halottam mar hasonlokat. Olyat is hogy fogadasbol jott ossze egy pali egy osszezavarodott. Meg tapasztalan lannyal.


Ha lany lennek. En biztos nem adnam neki a szuzessegem.


18/f (ez csak az en velemenyem. Nem kell elfogadni)

2015. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele.Majd kiderül mikor jobban megismered hogy szórakozik e veled vagy komolyan gondolja.
2015. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is félnék!

Szubjektiv dolog de felmerülne bennem hogy nem szedett e valamit össze a drog v. lányok kapcsán.

Nem tudna a srác olyan hatással lenni rám hogy gondolkozzak a járáson!

18/L

2015. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bármi szól ellene én kitartanék mellette.. Nem vagyok olyan ember aki elítéli a másikat de annyira fájnak a tettei.. és olyankor azt mondja hülye vagyok és hisztis. Pedig szerintem nem vagyok..neki még nem volt normális nő az életében ezekszerint.. :( nem tudja hogyan bánjon velem?
2015. márc. 4. 09:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy az esetleges jóképűségén kívül mi tud vonzani egy ilyen srácnak. Nem ítélem el, de teljesen mások vagytok, ahogy már fentebb leírták. Te szűz vagy és az első kapcsolat, szexuális együttlét hatással lesz a későbbi kapcsolataidra. Ha ez egy rossz élmény lesz, egy életre megundorodsz az ellenkező nemtől. Én hagynám az ilyen srácot.
2015. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább otthagynám, és nem a nevetséges kifogásokat keresném a viselkedésére, amivel megpróbálod manipulálni magad.
2015. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Miért remélem hogy másabb lehet? Mikor fogok észheztérni? Mert tudom hogy ez nem az én viágom..de meddig fogom hagyni?

Még sosem voltam szerelmes.. sosem engedtem közel magamhoz ilyen embereket..

2015. márc. 4. 09:55
 10/18 anonim ***** válasza:
Na pont itt a lényeg. Ha valamivel nem ért egyet, vagy csak szarik az álláspontodra, hülyének néz. Az idődet pazarlod szerintem. Előbb utobb ennek vége lesz. De ugy látom te inkább megvárod, hogy ezt bizonyítsa az élet. Ha mar nem is drogozik, a csajozassrol te nem fogod tudni leszoktatni. Ő egy ilyen ember, egyszer vagy helyére billen vagy nem. De ez nem rajtad fog múlni.Csalodni fogsz benne ujra és ujra, a kérdés az, hogy te meddig mész el a történetben.
2015. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!