Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Elhidegülés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Elhidegülés?

Figyelt kérdés

A párom mostanában nem mondja hogy szeret, nagyjából egy hónapja már hogy utoljára hallottam ezt a szót tőle.

Ugyanúgy átölel, este hozzám bújik mint ahogy eddig is, a szex is tök jó. Reggel is mielőtt elmegy dolgozni, ad puszit (legalább is így emlékszem :)) Szóval ez ok. hogy nem mondta hogy szeret? Csak mert régen sokat mondta, volt hogy naponta. Most meg ráparáztam erre, hiányzik hogy mondja ki, de nem akarok oda állni elé és megkérdezni hogy szeret -e, mert úgyis azt mondja hogy igen, de nekem az kell hogy magától mondja.

Máskor mikor átölelt, csókolgatott közben mindig mondta hogy szeret, most is meg van hogy átölel, csókolgat, de aq szó elmarad. :(


2015. márc. 4. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolkozol. Ne a szavai, hanem a tettei alapján ítéld meg, mit érez irántad! A férfiak nem is szeretnek állandóan érzelegni. Meg tudod, ha állandóan mondaná, akkor azon stresszelnél egy idő után, hogy komolyan gondolja-e, vagy csak megszokásból mondja.
2015. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na és te mondod neki?
2015. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne azt kérdezd meg tőle, hogy szeret-e, hanem azt, amit ide kiírtál, neki mondd el és tőle kérdezd meg.

Egyébként szerintem szeret...

2015. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szekely vicc, ez pont ide passzol:

Az asszony panaszkodik az uranak:

- Mert nem mondja kend, hogy szeret?

Mire a szekely:

- Egyszer mar mondtam, ha valtozik akkor majd szolok!

2015. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fontosabb? Hogy mondja, vagy hogy éreztesse?

Ezen gondolkodjál el egy kicsit....

37F

2015. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy kapcsolat legelején még nagyon intenzívek az érzések, meg a rózsaszín köd is ott van, és bár utána is szeret attól ugyanúgy, csak nem lesz már olyan érzelgős a dolog.
2015. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örülnék ennek, hogy érezteti, hogy szeret, mintsem mondaná sokszor, de totál nem látszana rajta...
2015. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem igazán mondom neki, pedig szeretem, de valahogy nem esik ki a számon, csak ritkán, bezzeg én elvárom mi?:)

Köszi a válaszokat.

2015. márc. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!