Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt szeretné, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, ha felhúznám a régi keringős ruhám, mert szeretne benne megnézni, ez normális?

Figyelt kérdés
Csak nekem fura ez egy kicsit? 22 évesek vagyunk, ez a viselkedés nem épp egy korabeli srácra vall, nem?
2015. márc. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, hogy ebben mi az abnormális. Miért korhoz kötött egy szép ruha megtekintése?

2. Lehet, hogy el akarja képzelni rajtad a menyasszonyi ruhát.

2015. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem, ezen mi a fura.
2015. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
menyasszonyosat ebben a korban kicsit fura játszani még...
2015. márc. 4. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Neked fura mert 22 évesen még nem jött meg az eszed
2015. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked lehet, sőt, nekem is az. De nézd meg azokat az (elnézést) idiótákat, akik 23 évesen összeházasodnak, úgy, hogy még iskolába járnak, saját lakásuk sincsen, odaköltöznek valamelyik családhoz. Én röhejesnek találom, mégis rengetegen megteszik.


De az, hogy kíváncsi rá, szeretne fantáziálni róla, mert szeret, el tudná képzelni veled, még nem jelenti azt, hogy már most meg is akarja kérni a kezedet. Meg tényleg, ez csak egy apró gondolat, hogy ez is közrejátszhat. Lehet, hogy egyszerűen csak kíváncsi rá.

2015. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még rádmegy, húzd fel.
2015. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: felpróbáltam, még jó rám :P
2015. márc. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!