Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek ezt a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek ezt a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Ti megengednétek a pasitoknak hogy elmenjen kirándulni a haverjaival persze nélkuletek? Az én párom nemrég volt tengernél haverokkal egy hétre és már a kovetkezot tervezik. Engem ez nagyon zavar, tudom hogy kellenek haveros napok is de azert nekem ez sok. Szerintetek jogosan zavar ez? Vagy csak en fujom fel? A haverjanak amugy egyiknek sincs párja...
2015. márc. 4. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék bízni benne. Maximum akkor zavarna különösebben, ha a kis barátaival menne a tengerpartra, velem meg a balatonra se jönne le. Ellenkező esetben menjen ahová akar, ha nem csal meg és velem is kirándul.
2015. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Had elvezze az eletet. Bizz benne:))
2015. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Belefér. Ha nagyon zavar menj el te is valahová barátnőiddel aztán ha problémázik, mondd hogy ha neked szabad, akkor nekem is.
2015. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz, menjen. Ha meg akar csalni, ahhoz nem kell kirándulnia a haverokkal. :P
2015. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami olyasmit kéne csinálnod, mint amit a hármas mond. Szervezzetek a barátnőiddel valamilyen közös, csajos programot. El tudod foglalni magad azokra a napokra, és addig sem agyalsz azon, hogy mi a helyzet a barátoddal. :)
2015. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem ez addig megengedhető, ameddig veled is elmegy ugyanúgy a tengerhez vagy ahova akarod. Amúgy meg bízz benne neki is jár a lazulás a haverokkal:)
2015. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nem vagyunk összeragadva. Persze minden ember és pár más. Én is el szoktam menni bulizni a barátnőimmel, ő is járja a saját útját, megbízunk egymásban.
2015. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Te fújod fel, miért ne mehetne a haverokkal kirándulni valaki?
2015. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Felnőtt ember miért akarna a haverjaival nyaralni ha a nőjével is mehetne? Nekem itt valami nem stimmel.
2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha huszonéves, akkor talán még belefér, de egy érett pasi általában a barátnőjével akar menni. Me tiltsd, azzal nem mész semmire, nyilván nem csajozni megy.

Addig Te is kösd le magad. Mivel foglalkozik a párod, hány éves?

2015. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!