Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány itt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány itt akinek bejönnek a hosszabb vagy növesztett hajú pasik? Nem a rocker hajra gondolok, hanem mondjuk egy félhosszú?

Figyelt kérdés
Akár egy Herkules féle, vagy Conan. De gondolhatunk másik részen rövidebb fél hosszúra is mint mondjuk régen Zc Efronnak volt vag pár ilyen sztárnak. korotokat is rögzítéstek a válaszban. köszi!

2015. márc. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kedves az életed, ne tedd
2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt bajom a hosszabb hajviselettel. Akérdés az, hogy a viselőjének jól áll-e.
2015. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én anno imádtam Thomas Anderst.
2015. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A rövid hajat szeretem.

A hosszú hajat szeretem.


A félhosszút utálom. :D

Meg a göndört is.

2015. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól áll. Ez alapján nem zárnák ki senkit. Különösebben nem vonz egyfajta pasi haj se. 24L
2015. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vica1998 ***** válasza:
Persze, volt már, aki olyan hajjal tetszett (privátot nem kérek)
2015. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele bajom. Ha jól áll, miért ne lehetne hosszú. Nőknél sem értem, miért ne lehetne rövid, pl.
2015. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hosszú haj is és a félhosszú haj is bejön, ha világos.

A sötét hajat és a rövid hajat viszont nem szeretem.

2015. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejövős, hamarabb feltűnik mint a rövid. Viszont az is való igaz hogy nem mindegy ki viseli, ez csak személyes vélemény, de ha pl. kövér az illető akkor akármilyen haja lehet, nem tudom vonzónak tartani. 22 vagyok
2015. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!