Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék helyre jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék helyre jönni egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Több mint 3 és fél évig voltunk együtt, első nagy szerelem volt mindkettőnknek. Nem tudom hogy hogyan tudnék rendbe jönni mert nagyon rosszul viselem. Valami tanácsot kaphatnék? 20l
2015. márc. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd magad hasznossá.

Ezen sok ember túlesik, de persze mindig másnak az adott személynek a legrosszabb mert az övé más volt meg az övé is meg azé a másvalakié is.

Foglald le magad valamivel. Keress kikapcsolódást.

Ásd fel a kertet.

2015. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem kezdek azzal a maszlaggal jönni, hogy "tölts időt a barátaiddal" bla bla bla... Mert mikor én kiírtam egy ilyen kérdést (4 év után szakított velem barátom) csak ezt hallgattam és kb úgy voltam vele, hogy "na kössz b+"... Először is. SÍRJ! Sírd ki ha jól esik. Ha teheted szépen fészkelj be otthon, feküdj le, húzd el a függönyt, egyél csokit és gyászolj... Szedj össze mindent amit csak találsz és vele kapcsolatos és rakd bele a legeldugottabb fiókodba, egyszer talán szép emlék lesz és nem fogsz belepusztulni. (Ezt nem tudom tapasztalattal alátámasztani mert én fél év után is néha csak hazaérek és bőgök...) Viszont fokozatosan próbáld meg kizárni a gondolataidból... Nagyon nehéz, tudom. Kitartás!
2015. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az első nagy szerelmem volt, 2 évig voltam vele együtt és 4 hónap után még minddíg nehéz.

A szokásos dolgot tudom mondani. Önfejlesztés, barátok, család, csinálj olyat amire eddig nem volt időd. Én pl elkezdtem gyúrni meg thai boxozni, leszoktam a cigiről és szeretnék megtanulni valamilyen hangszeren játszani. Nem tudom, hogy milyen volt vele a kapcsolatod, de velem baromira rosszúl bánt a barátnőm. Az a kettős érzés, hogy akarom is meg nem is őrít meg. Az intimitás is hiányzik amit egy hosszú kapcsolat adhat. Nincs kit felhívni reggel és este vagy ha várok a buszra, nem érzem, hogy valaki gondol rám stb. Ezt nehéz elfogadni szerintem. Egyre inkább javúlni fog majd a hangulatod és egyre több öröm fog érni, de sokáig nehéz lesz. Sok tényezőtől függ az, hogy mennyi ideig tart, de leginkább attól, hogy mennyire lett ő az életed középpontja. Ha szinte mindent feláldoztál, barátokat, hobbit stb azért, hogy a kedvére tegyél akkor jóval nehezebb. Építs magadnak ki egy életet amiben komfortosan érzed magad, de lehet akár 1-2 év is mire tényleg azt tudod majd mondani, hogy boldog vagy a bőrödben, de szépen fokozatosan jobb lesz ha olyan dolgokat csinálsz amitől jobb ember leszel... Sok sikert és fel a fejjel...

26 f

2015. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséget és a tanácsokat :)
2015. márc. 4. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát hidd el elég rossz lessz az első 2 hónap később enyhűlni fog de mint ellőttem írták mindenki máshogy viselkedik és más jön be nekem csak 8 évet kellene kitörölnöm de nem fog menni 2 hónapja szakított velem a barátnőm, kedves volt mert a születésnapom után 1 nappal közölte hogy összejött egy másik csávóval!

Es igen feláldoztam érte mindent munkát barátokat ismerősöket és magamat is, most itt vagyok 27 évesen egyedül és fingom sincs hogyan tovább kezdhetek előrről mindent!:(

2015. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!