Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek valakivel, csak azért, hogy ne legyetek szinglik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy régóta nincs kapcsolatod, és van egy fiú/lány, akiről tudod, hogy tetszel neki és szívesen összejönne veled. Kedvelitek egymást, jól érzitek magatokat egymás társaságában, jóképűnek/csinosnak is tartod, de nem vonzódsz hozzá. Adnál esélyt egy ilyen kapcsolatnak?
2015. márc. 5. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Megbeszélném vele és ha belemegy mért ne? :) Lehet belöle szerelem csak 2 ember kell hozzá :) ;)
2015. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, soha többé.
2015. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

mindenfele ezt látom, talán ezért is undorodom a legtöbb ember kapcsolatától.

gyomorforgató hogy csak azért jönnek össze egymással hogy ne legyenek magányosak, meg "miért ne?" aztán csodálkoznak hogy pár hónap után már unják a másikat és boldogtalanok, de akkor meg nem akarnak szakítani mert hogy ne bántsák meg a másikat, így szoktak akár 1-2 évig is együtt lenni és így fontos éveket eldobni a fiatalságból olyanok akiknél az első percben látszódott hogy nincs meg az az igazi szikra.

csak gratulálni tudok az ilyeneknek de szerintem szánalmas.


én ha összejövök valakivel abba szerelmes vagyok.

23/F

2015. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, szeretek egyedül lenni, csak akkor jövök össze valakivel ha tényleg úgy érzem, hogy vele akarok lenni.
2015. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem, eszembe nem jutna.

22l

2015. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most én összejönnék valakivel, ha szimpatikus. Régebb voltam szerelmes és nem jött össze. Most kapcsolatot keresek nem utolsó sorban tapasztalat szerzésnek is. Még komoly kapcsolatom nem volt 21 F.
2015. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bár az 5. hozzászóló kicsit sarkosan fogalmaz, de alapvetően igaza van.

Ha nincs meg a szikra, időtöltésnek nem szabad, mert elröppennek az évek.

2015. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mert nagyon is szeretek egyedül lenni , de párkapcsolatban is. Ez függ attól hogy férfi vagy nőről lenne szó. Mert ha néha meg fogdossa a bajnokomat akkor benne vagyok. Persze ha ő is benne van ebbe.
2015. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!