Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ronda ember szeretheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ronda ember szeretheti egymást, de szépnek egymást nem tarthatják. Mert, ha valaki ronda, azt hogy láthatja szépnek bárki is?

Figyelt kérdés

Ha valaki rondának születi, az akkor is az marad, ha belszeret valaki. Szereti a belsőjét, a személyiségét, a karakterét stb. - igazából mindent - de akkor is rondának fogja tartani, csak azt mondja majd, hogy nem, mert nem tudna ilyet mondani neki, mert nem szeretné megbántani.


Pontosabban ez a zűr ezzel a témával... Hogy egyszerre kellene mindkettőnek stimmelnie? Erre milyen kicsi esély van már?


Meg alapból amit mondogatnak állandóan, hogy a ronda ember ronda emberrel kezdjen... Azok pl sosem fogják egymást szépnek tartani, csak összejönnek jobb híján, meg mert "ennek így kell lennie" mert a ronda ember gusztustalan és senkinek nem tetszik. Mert hogy is tetszhetne? A ronda az ronda, ezen nem segít semmi. Mondom ezt én a rondaság verseny nyolcszoros világbajnoka. Szóval nem a partvonalról ugatok bele...


Szomorú ez nagyon... Már-már tragikus!



2015. márc. 5. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A valódi bányarém típustól eltekintve a szépség alapvetően nagyon relatív. Akit te szépnek látsz, lehet, hogy más csúnyának tartja, vagy épp fordítva.
2015. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


És mi van a bányarémekkel? Ők nagyjából "így jártak"? Lehet meghalni? Sajnos én is beleszülettem a rondaságba.

2015. márc. 5. 12:55
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos rondaként meg kellett ezt tapasztaljam.


Mindenki azt mondja, hogy hasonló a hasonlóhoz menjen... De ez egy tragédia. Se én neki, se ő nekem nem jött be egyáltalán...


Mondjuk én másnak se.

2015. márc. 5. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan párom akinek nem a külseje fogott meg. Szép fokozatosan ahogy megismertem, úgy szerettem bele.


Kezdetben zavart, hogy szőrős az orra... utána nagyon bájosnak tartottam.

Zavart, hogy vékonyabb nálam... utána szerettem, hogy annyira vézna.

Kicsit zavart hogy egymagasak vagyunk... utána élveztem, hogy milyen jó, hogy nem kell ágaskodni a szájához, ha meg akarom csókolni. Meg amúgy imádtam a fülét szájjal ingerelni, olyan kis érzékeny volt, így simán le tudtam támadni.


Szóval a hibáit is bájosnak láttam. Mi felénk az a mondás járja, hogy a szerelem a legjobb plasztikai sebész.


Szóval a feltevésed helyes, ha nem szeretik egymást a felek. De a szerelem az szebbé teszi az embert.

2015. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Hogyan lehet elérni, hogy belém szeressenek? Hogyan tudnám magamat is manipulálni, hogy beleszeressek valakibe? Eddig se spontán, se tervezett formájában nem sikerült ezt elérjem. (Egyiket sem)

2015. márc. 5. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

ez annyira kamu hogy nem tetszik de szeretem,gyűlölöm az ilyen nőket,ebből is látni mennyire manipulálható lények


hát falnak neki mennék ha nem lenne oda a külsőmért,azonnal kidobnám dugás után,én nem nézek ki rosszul,és elvárom hogy jónak találjon,be ba**szna ha nem!

2015. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
belsőért valakit csak szánalomból szerethetnek,mert gyenge érzelmi lények,akiket átvernek.
2015. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát passz. Nekem elve olyan a beállítottságom, hogy nem ítélek a külső alapján. Először nálam mindenki mint ember mérettetik meg. Legyen az nő vagy férfi, szép vagy csúnya.

Elégé immunis vagyok az olyan emberekre akinek minden potenciálja a külsejében van.

De nekem a páromba is úgy sikerült beleszerettem, hogy megismertem. Kiderült, hogy sok közös van bennünk. Hogy megértjük egymást, hogy hasonlóan gondolkodunk... és persze voltak zavarba ejtő vállalásai... elég intimek ahhoz, hogy felcsigázzanak. Szóval szép fokozatosan ahogy megismertem és ahogy együtt voltunk úgy jöttem rá, hogy hatalmas hülye vagyok, ha hagyom elcsaklizni.

2015. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Értelmes emberek nem a külsőt nézik, persze a te szemedben van csúnya ember, az enyémben is, de pl ismerőseimmel pont jól jön ez ki, mert amelyik csaj szerintük bombanő és lightos 3asra skáláznám egy 10es skálán, akiket meg én állítok be jó nőnek ők néznek, hogy mégis miért, de hát így szép az élet, tehát en aggódj, valakinek te fogsz tetszeni, legfeljebb kevesebb van abból az emberből akinek most nem a "média idea" jön be, én amúgy is rosszul vagyok a csontzörgető nulla agyú pláza(3,1415)csáktól akiknek minden képessége a lába között van.

Meg nézd, 1000éve még egy robosztus tank volt a termékenység istennője, én inkább az normális testalkatot szeretem, de kinek mi.

2015. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mutass képet magadról! Nem hiszem el haghogy ronda vagy, ilyen nincs!
2015. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!