Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a haveroknak ígér azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haveroknak ígér azt betartja, bármi áron, ha nekem, akkor nem feltételen, sokszor el is felejti, mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
13%

a barátság szent dolog,a punci meg jön és megy,sosem értettem mikor egy felszedett összekapart lány egy gyerekkori baráthoz hasonlítja magát

ez saját példám

igen egy senki nő,azt képzeli azok akik harcolnának értem,azokkal ő egyenlő vagy csak megközelíti.

2015. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dobd, mielőtt ő teszi meg! Csak egy eszköz vagy számára, még ha néha nyáladzik is ha együtt vagytok és olykor kedves.


Az én pasim is ilyen volt. Utolsó voltam a sorban, még az autója is fontosabb volt nálam sokkal!!!


Találsz olyat majd, aki megbecsül és te leszel neki az első!!!

2015. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!