Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszát várnám, nem értem már az egészet? L/23

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 hónapja összejöttem valakivel, minden jó már régebben is ismertem, állandóan ír keres találkozni akar, nagyon sokat vagyunk együtt (együtt is alszunk), ismerem a barátait is, azt érzem hogy rajong értem eléggé,szavakban és tettekben is ezt mutatja (lemondja pl minden programját miattam úgy hogy én nem kérek ilyet soha)... szóval tényleg minden jó lenne. viszont a szexben úgyérzem magam mint egy egyéjszakás kaland. Előjáték nincs, és kb 10 perces. Ilyen problémám nem volt még soha az előző barátaimmal mindig jó volt a szex.... még nem akarok vele előhozakodni elég kellemetlen... Veletek volt már ilyen?
2015. márc. 5. 14:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja nincs másik csaj és nem én vagyok az első barátnője:D
2015. márc. 5. 14:14
 2/12 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenki olyan jó az ágyban mint én :D
2015. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarod megemlíteni, akkor jó szórakozást hozzá a továbbiakban. Kommunikáció nélkül nem lesz túl szórakoztató a szexuális életed.
2015. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell beszélni róla vagy legalább az ágyban irányítani mert különben nem lesz változás. Finoman kell megemlíteni nem számonkérés szerűen
2015. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
te szoktál kezdeményezni? kezd el te az orális kényeztetést és utána kérd meg ő is csinálja neked!
2015. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En meg azt nem értem hogy lehetsz ilyen eletkeptelen..
2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szinte mindig én kezdeményezek, és nem tartom magam prűdnek, elég nyitott vagyok szexuálisan, viszont teljesen új ez a helyzet nekem, oké hogy az elején valaki ilyen de már jópárszor voltunk együtt és mégse változik semmi... amúgy szexelni is nagynehezen akar csak... pl állandóan simogat meg puszilgat és amikor úgy gondolnám hogy akar valamit gyorsan elfordul esküszöm nem értem, az lesz ha nem javul a helyzet csak szerettem volna tudni hogy itt volte már valaki ilyen helyzetben
2015. márc. 5. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen mond meg neki hogy a sütő előmelegítése nélkül ne rakja be a húst mert lehet hogy megsül de nem lessz finom.
2015. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne hogakodj elo vele. Gyerek vagy meg nagyon.
2015. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám! :) Biztosan elélvezel többször is, minden alkalommal.
2015. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!