Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányokat néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányokat néz meg, de letagadja. Mit csináljak, hogy ez ne zavarjon?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova, ő mindig észreveszi ha van ott akár egy fiatal csinos lány. Nem bunkón és nyálcsorgatva néz meg mást, hanem csak egy pillanatra, de többször is odapillant. Volt már ebből veszekedés és mindig letagadta, azt mondta nem néz meg másokat, mekkora hülye vagyok ráadásul a legtöbbször ilyenkor otthagyott, azt is megkaptam tőle, hogy kezeltessem magam. Nem tudom, hogy ez féltékenységből ered, de mit tudok tenni, hogy ez ne zavarjon? Azt mondta velem akar lenni és nem csalna meg.

2015. márc. 6. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi megnézz más nőket, a férifak ilyenek. Egyszerűen fogadd el és ne foglalkozz vele, ettöl még megcsalni nem fog.
2015. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg beteges.
2015. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen ez féltékenység.Velem is megtörtént már ez sokszor.Engem is zavar(t).

De ha nem feltűnően nézi,azért az még nem a világ vége.Bár tudom,hogy nem kellemes akkor sem.

Gondolom Neked is tetszik több pasi is külsőre,nem csak a párod.Próbáld így nyugtázni.

2015. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ne szólj semmit, ilyenkor egyszerűen csak csókold meg, hogy ezzel jelezd, hogy te is ott vagy ám vele. Amúgy meg:

1., egyáltalán nem biztos, hogy nézi őket, csak bemagyarázod magadnak, ezért is háborodik fel;

2., az, hogy ott képes hagyni téged, az egyáltalán nem normális reakció, eléggé ideges lehet már rád emiatt.


Szóval vagy szokjál le erről, vagy a beszédedet helyettesítsd csókkal.

2015. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a szép nőket.És én sem feltűnően.A legtöbb pasi vizuális típus.Ez csak annyit jelent,hogy az ember megnézi azt ami neki tetszik.Semmi többet.
2015. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. nézd meg ezt a videót. Angoltudás kell! És akkor megérted miért zavar ez téged, és miért nem kell aggódnod.

https://www.youtube.com/watch?v=dlZsGpWJmos


2."Azt mondta velem akar lenni és nem csalna meg."

Akkor talán meg kéne bíznod benne. Megnézünk más csajokat. És ez nem ciki. Hülye hasonlat. Ha van egy Lamborghinim, még az autóban ülve is biztosan szívesen meg fogok nézni egy Ferrarit! És nem irigyelni fogom a tulaját, hanem elismerően veszek róla tudomást, hogy neki is van ízlése. :)

Hülye hasonlat, de a csajokkal ez pontosan ugyanez pepitában. OK?


És most nyugi. HA neked meg van kedved nézegess meg más pasikat. A hűség, nem egyenlő vaksággal!

2015. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott, nem vakságot!
2015. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg te is más fiúkat! :-)
2015. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

" biztos te is megnézel másokat"

Mert te ezt honnan veszed?

Lány vagyok és nem nézek meg más fiut a páromon kivül.

Ez ilyen védekezi forma h ha ö megnéz másokat akkor biztos én is?

márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!