Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a barátnőm húgát?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19, én is és van egy 17 éves húga. Folyton amikor náluk vagyok és amikor egy kis időre kettesben maradok vele pl. elmegy boltba a párom, rögtön rámhajt, célozgat meg méreget. Múltkor fürdés közben lesett meg. Tegnap este meg a barátnőm mosogatott én csináltam a gépét és előttem turkált a bugyijában. nem tudom mit tegyek, már mondtam neki ezerszer hogy felejtsen el, de nem. Bizonyítékot kell szereznem de hogyan? Nem gyanúsíthatom meg mert neki van barátja (!!) és nincs amúgy sem semmi a kezemben..valami ötlet?
2015. márc. 6. 13:14
 1/6 C0r3 ***** válasza:
headshot
2015. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rejtett telefonnal vedd fel videora..
2015. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Hol itt a probléma? Húzd meg, azt jól van...
2015. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

dobjátok be a közösbe a barátnőddel...

gondolom nem mondanál rá nemet..

2015. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, ott a szobatárs lány csinálta velem ezt. Semmit nem akart, élvezte, hogy játszhat, egyszerűen csak szórakozott. Aztán egy idő után, mikor már rá se hederítettem, megunta.
2015. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meghúznám.
2015. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!