Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyre lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre lehet még hozni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon sokat veszekszünk.. de apróságok miatt általában. szombaton odáig fajult a dolog hogy szakitottunk de még aznap írt hogy sajnálja ne haragudjak az hibája.. minden nap keres és beszélünk szerdán találkoztunk is kérdeztem hogy szeretné e helyre hozni azt mondta hogy igen és szeret de nem tudja mit akar és adjak neki időt. mit csináljak nagyon szeretem és nem szeretném elvesziteni(ő 20 f én 19l)

2015. márc. 6. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a hisztizést.
2015. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hagyj időt neki.

Tudom hogy nehéz és félsz. De ne zaklasd egy picit.


Utána pedig légy angyal! És hagyd abba a hisztit meg a balhét!

Vagy menj át hozzá, süss neki egy fincsi sütit és lepd meg...a pasik csípik az ilyet.

Lássa rajtad hogy igyekszel, ne legyen hiábavaló...utána változtass a modorodon!

2015. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem tőle és igyekszem is változni de mintha direkt keresne a hibát hogy hol tud belém kötni :(
2015. márc. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!