Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Felejtsem el végleg? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél évet voltam együtt az exemmel, de már 2 hónapja szakítottunk. Múlt héten fel keresett, és amilyen hülye voltam találkoztam is vele (mert még mindig szeretem). Pár nap múlva megint padlóra küldött, mindenféle baromságot mondott rám ok nélkül.


Nagyon féltékeny volt amikor együtt voltunk és ez miatt lett vége! A foglalkozásom miatt szóba álltam pasikkal az igaz, de semmit sem csináltam velük csak megbeszéltem a munkával kapcsolatos dolgokat és ennyi. Nem mentem félre mert hűséges vagyok es ragaszkodom ahhoz akit szeretek..


Mindig én voltam a rossz az ő szemében, mindig minden vita az én hibám volt és minden miattam van, az is hogy külön vagyunk.. Ő ezt éreztette velem.. Hol ott szerintem kettőn áll a vásár.. Kezdjük ott hogy ha nem lett volna ennyire betegesen féltékeny akkor még mindig együtt lennénk.. Nemtudom miből gondol olyat rólam hogy megcsaltam amikor a telefonomat is megmutattam neki mindig ha kérte, facebookomban is turkálhatott amikor akart.. Egyszerűen nem értem miért hiszi ezt, pedig még mindig szeretem és nagyon nem vagyok túl rajta.... Nemtudom azt sem hogy ő hogy van ezzel.. Egyik szavában azt mondja legyünk együtt, a másikban meg azt hogy hagyjuk egymást.. Nem értem az egészet!!! :/


2015. márc. 6. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az érzelmek befolyásolják a gondolkodást, de ennyire?


Felejtsd már el. Ok nélkül féltékenykedett, most sem lenne máshogy, mert az ilyen nem változik.


Bocs, ha nyers vagyok, de komolyan nem értem már az ilyen embereket...

2015. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.. De olyan rossz hogy alaptalanul gyanusit.. Tényleg úgy érzem hogy mindent én rontottam el, pedig nem léptem félre.. Èn màr arra is gondoltam hogy neki van valakije és ezért ilyen velem..
2015. márc. 6. 16:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Durván össze vagyok zavarodva! :/
2015. márc. 6. 16:49
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ne add fel a reményt mert másfél év az nem csak sima kapcsolat... Hagyd hagy gondolkozzon el a dolgokon ha még egy hónap kell neki akkor annyi.De túl sokáig se várj mert akkor valószínű lesz hogy nem akar már semmit.

Vagy nézz utána nincs e más dolog a féltékenységen kívül pl. hallott valamit, vagy ő gondol vmit rosszul stb...

A féltékenység az mindent szétszakít legyen szó bármilyen kapcsolatról,de erre rájön ő is egyszer vagy már rájött. Minden esetre próbálj egy kicsit többet törődni a munkával hogy ne aggódj emiatt annyit és majd alakulnak a dolgok :) Sok sikert!

2015. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Egyszeruen csak onbizalomhianya van, ezert ilyen. De ezen meg nem fog tudni változtatni.

Lakhatnal egy zart szobaban is, akkor is kitalalna valamit.


Most már van tapasztalatod, hogy milyen az ilyen viselkedés, tudsz tanulni belole és legkozelebb hamarabb felismered.


Legyen onbecsulésed es felejtsd el. Késobb meg fogod magadnak koszonni.

2015. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Második:

Reménykedtem mindig, abban is hogy megváltozik és jobb lesz.. De csak rosszabb lett.. És jó lenne ha minden jóra fordulna... Nyomozgatni meg nem akarok senki után.. De majd az idő eldönti..


Harmadik:

Ha az agyamra hallgatok pontosan ugyan ezt gondolom.. Ha a szivemre akkor meg teljesen mást..


Amúgy köszi a válaszokat mindenkinek!! :)

2015. márc. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!