Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első igazi komoly kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi komoly kapcsolatotok után milyen volt az következő?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat utàn megfogadtam nem teperek tovabb azért,hogy végre kapjak is valamit(megbecsülés,empátia).


Belegondoltam ,hogy milyen lrsz ha egyszer lenne új baràtom.....ismerkedni nem nagyon tudok hol....meg igazàból a szeretkezést sem tudom elképzelni(sajnos ex ebben is elnyomott)



Vàrok történeteket :)


2015. márc. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt következő, ugyan ebből az okból kifolyólag, mert nem kapok sem megbecsülést és empátiát sem...:( :)
2015. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hat évig voltam komoly párkapcsolatban.. Sok minden volt a közös, de a végére azonosult minden és egyszerűen nem jöttünk ki. Amikor vége lett ürességet éreztem, de elmentem szórakozni igyekeztem magam nem elásni, hogy mindennek vége meg ezekhez hasonlók. Négy hónap múlva a munkahelyemen egy akkor már jó barátom felajánlotta, hogy menjek el vele bulizni. Elmentünk egy kicsit berúgtunk és hát na.. igen megtörtént. Másnap reggel büszke voltam magamra, hogy nem hagytam, hogy felemésszen a bánat és össze szedtem magam! Nem csináltam semmit csak jobban figyeltem azokra az emberekre, akik megbecsülnek és szeretnek.. azóta az egy éjszakás kalandból sokáig nem alakult ki semmi, aztán egyre többször volt ilyen alkalom... Utána 8 hónap után össze jöttünk és azóta 4 éve együtt vagyunk.
2015. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az első komoly 4 évig tartott, utána nem zárkóztam el a komolytól, de nem jött össze

szóval pár évig sok komolytalan volt

most 2 éve megint jött egy komoly, nálam ennyi volt

24L

2015. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első 3,5 évig tartott, a végére ellaposodott, kihűlt, már nagyon untam, én szakítottam és nagyon jó volt utána. De nem sokkal később jött is egy új kapcsolat, hisz egyből nyitott voltam. 8 hónapig tartott, sokkal jobb volt még így is, mint az első kapcsolat. Szerintem sokkal több fért bele, mint az előtte levő 3 évesbe.
2015. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!