Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy manapság egy 13 éves lánynak már több "pasija" is volt?

Figyelt kérdés
13 vagyok. Szinte minden barátnőmnek volt már pasija..(akik szintén 13 évesek) Mi ez? Ez most komoly? Engem meg cikiznek mert még nem nem volt.. Szerintem ez nem teljesen normális.. Ti hogy gondoljátok??
2015. márc. 6. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális

De neked csak azért ne legyen, hogy ne lógj ki a sorból

2015. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eggyet értek 13 évesen nem nevezhető kapcsolatnak
2015. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a menő, hidd el! Nem normális, aki 13 évesen pasizik... legalább 3-4 évig, de akár tovább is bőven ráérsz még! :) Ne romolj el! :)
2015. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi extra nincs, sok helyen a világba 10-en évesen házasodnak a lányok meg fiuk... Egyáltalán nem számít kinek mennyi volt meg hány évesen. Örüljön neki inkább...
2015. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!