Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOHA nem voltam hisztis. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOHA nem voltam hisztis. De ezt most itt és most kiadom magambol és akármennyire is hisztinek tűnik csak elegem van (? ) 18/L

Figyelt kérdés

(mobilrol irok igy nem lesz ekezet)


elegem van abbol hogy a baratomnak allandoan valami baja van....vagy nem ugy koszonok el ahogy neki tetszene vagy keveset chatelunk (az amugy semmirol) es mindig o generalja a veszekedeseinket es kb elegem van abbol hogy miatta het 2x veszekszunk.Ha nekem van bajom akkor rogton jon a regi szoveg "nem vagyok eleg jo neked!?" ha megkerem hogy fogyjon picit akkor kicsapja a hisztit de en kussoljak ha neki van baja velem...fel nem tudom fogni mire jo et neki..

Feltekenysegi rohamok is voltak es megvadolt mindennel.Senki nem erti miert vagyok vele mert kulsore sem vagyunk egy sulycsoport.

az a lenyeg hogy mindezek ellenere en szeretem ot es tudom ha elhagynam abba belehalna mert o is szeret nagyon csak vannak ilyen dolgai...

nem tudom miert kell ez ha utanna ezerszer megkoszoni hogy nem szakitottam es elviseltem ot szeretetben..

de ennek is van hatara :/

o 19/F en 18/L

a kerdes pedig az hogy mit csinaljak????


2015. márc. 6. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy minek vagy együtt vele, ha ennyire nem tisztel téged?
2015. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Vérzik az orrom.
2015. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Keress jobbat! Szerinted ha "Feltekenysegi rohamok is voltak es megvadolt mindennel." és nem változik van jövője ennek?
2015. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a sarkamra állnék és megmondanm neki hogyha ez így folytatódik te szakítasz vele. (csak hogy esetleg megijedjen és észbe kapjon)
2015. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
itt kb csak az a kérdés mikor fogtok szakítani :D
2015. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor fejezd abba.

Elsìrod mi a probléma de neked ezek szerint ez jó. Akkor kussolj.

2015. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mert szeretem es nem akarok fajdalmat okozni neki :'(
2015. márc. 6. 23:09
 8/12 anonim ***** válasza:
semmit, higgadj le :) beszélgess itt emberekkel, vagy nézz valami jó filmet, hallgass zenét, beszélgess a barátaiddal, csinálj olyat ami eltereli a gondolataid, hisz úgy is tudod, hogy később minden oké lesz, akkor feleslegesen stresszelsz
2015. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már csak azt nem értem, hogy bírsz egy ilyen szaralakot szeretni.

Persze magad cseszed el a magad életét. Nyugtathatod magad azzal, hogy egyébként milyen jó vele, de ez kb. olyan, mintha körtével akarnád kipótolni az ellopott almát.

2015. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szánalomból ne maradj együtt vkivel mert meg fogod bánni. ettől a tipustól nagyon nehéz elszakadni, de minden elviselt hónappal egyre nehezebb, szóval használd ki a következő hisztijét, és fuss, menekülj!!
2015. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!