Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Mit csináljak most? Bővebben lent! Hosszú lesz bocsánat.

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtem a jelenlegi barátommal még aktívan egy másik kapcsolat része voltam igaz akkor már bő féléve kikacsintgató félként. Nem akartam megcsalni a barátom és nem is tettem meg mert mielőtt a másik fiúval akiről kiderült,hogy négy évvel fiatalabb nálam komolyabba kezdtem volna gyáván szünetet kértem tőle amiből végül szakítás lett. Szinte még ugyanaznap mondhatjuk,hogy összejöttem a másik fiúval aki egyetlen egy dolgot mondott nekem amivel elüldözhetem őt az a hazugság.Mivel az előző kapcsolatom hároméves volt nehezen ment az elengedés de az új fiút sem akartam elvesziteni így párszor találkoztam a volt barátommal -akit sajnos későn jöttem csak rá,hogy hitegettem nem csak őt de saját magamat is- de nem működött igazán a dolog így elváltunk sokadjára mielőtt még a másik sráccal komolyabbra fordult volna a dolog. A volt barátom feltörögette az összes email címemet minden fiókomat amit csak tudott így tájékozódott az életemről titokban amiről nem tudtam. Ugyan megkaptam azt a fiút akiért elhagytam a volt barátom aki utólag még odaszúrt a jelnleginek,hogy mit is máveltema háta mögött igazából és milyen ember voltam és mennyit hazudoztam. Megbocsájtott nekem és együtt voltunk de nemv oltam boldog a másik fiúnak volt egy női barátnője akiről később kiderült,hogy végülis szereti őt is meg engem is és elkezdett őrlődni kettőnk között én meg hanyat homlok szaladtam vissza volt barátomhoz"mentőővként" és komolyan azt hittem,hogy jobbra fordulhat a kapcsolatom és helyre tesszük a dolgokat de rájöttem,hogy nem szeretem már őt az új barátomat szerettem de nemakatam régit megbántani azzal,hoy bevallom az igazat... Így megint hazudtam mindkettőnek és megint szép kalamajkába kevertem saját magam amiből megint lebukás és megint a saját gyávaságom és menekülési kényszerem vitt bele. Ugyan a barátom megbocsájtott és mondta,hogy nem történt semmi azzala lánnyal de nemvoltam nyugot és bevallottam. hogy csak azért mentem vissza mert tul gyenge voltam és nem bírtam az ideget amit ez a történet felőrölt. Együtt voltunk mondta,hogy szeret engem de nem szerelemmel és eltudtam ezt fogadni mert én szerettem őt és nem elüldözni hanem megtartani akartam.Boldog voltam és próbáltam visszaszerezni a bizalmát és megérteni,hogy miért nem ment el tőlem mikor azt mndta,hogy a hazugsággal elüldözöm. Jó érteména szex nagy úr de nem ennyire hogy elnézem ha hazudnak nekem mág akkor is ha csak akarok a másikkal és magam sem tudom mi lesz ebből. Október végén kiderült,hogy kisbabát várok de mivel nem tudtam volna megmondani ki a ygerek apja így nem tartottam meg amugy sem lehetett volna eü okok miatt és az akkori párom undorítóan viselkedett velem miközben kórházban voltam,hogy nem az övé agyerek hogy nem mehetek át hozzá amíg összevissza hazudozok a saját szüleimnek is hol vagyok és mit csinálok. Végül nagy kegyesen megengedte hogy átmenjek kibékültünk és mondtam,hogy csak arra volt szükségem,hogy velem legyen semmi másra. Minden szép volt az év végéig próblta, visszanyerni a bizalmát és bizonyítani azt,hogy bízhat bennem ennyi hazugság és kavarás után is mikor ez a lány akiért majdnem elhagyott újra felbukkant és azóta is jelen van és csábítgatja, édesgeti őt és tudja,hogy jelen vagyok az életében. Akkor borult ki a bili mikor a jelenlegi barátom megkérdezte,hog zavar-e hogy nem vagyunk együtt? Mondtam neki,hogy azt hittem hónapok óta együtt vagyunk... Nem tudtam mit válaszolni le sokkoltam és három napon keresztül vitatkoztunk ezen a lányon,hogy majdnem elment és, hogy egy r..banc vagyok,hogy két vasat tartottam a tűzben és hogy hazudtam és hogy neki ezt bekéne nylenie meg,hogy én ugy gondolom hogy szemet hunyunk felette és elvan felejtve de az,hogy ez a lány itt van és nyomul az nembaj.Én nem értem. Nem ment el tőlem azt mondja szeret de nem szerelmes belém amikor nyilvánvaló a kijelentéseiből meg abból ahogy viselkedik össze akar velem költözni de ez a csaj továbbra is itt van és barátoma zzal érvel,hogy én nemtudom elnézni,hogy itt van és hogy nincs jogom beleszólni úgymond mert,hogy én nem tudom elviselni,hogy itt van de ő meg tűrje el,hogy hazudoztam. hiába bizonyítom ,hogy szeretem,hogy bízhat bennem a legapróbb kijelentéseimet is megkérdőjelezi hiába mondja azt,hogy hisz nekem. Én megértem,hogy ennyi hazugság után nehéz elhinni bármit is nekem de láthatja,hogy abba hagytam mikor másodjára is lebuktam és rezgett a léc,hogy lelép. Úgy olvas bennem mint egy könyvben és rezgésből megmondja most már mikor füllentek így esélyem sincs és nem is akarom átverni. Vajon csak a megfelelő alkalomra vár vele kapcsolatban? Vagy én vagyok az ágybetét addig míg rám nem un? Azt tudom,hogy ez a csaj nem áll le és borzalmasan kivagyok ettől most már idegileg. nem tudom ez a barátomnak miért jó és,hogy ebben miért leli örömét,hogy az a csaj kapar utána közben meg ott vagyok neki. a szex nem ér ennyit. lehetetlen,hogy ennyit érjen. Tanácsok?

2015. márc. 6. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én ezt végig nem olvasom az is biztos :D
2015. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát én elolvastam, bár nem mindent értettem belőle.

Mennyi önbecsülésed van?

2015. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tl;dr
2015. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Írd le mi az amit nem értettél igyekeztem így is rövidre húzni és csak a száraz tényeket leírni.


Önbecsülés? Hááááát... ha volt is valahogy sikerült lerombolnia és nem tudom mikor.

2015. márc. 6. 23:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt egy olyan férfivel, aki nem tudja hogy te kellesz neki, vagy pedig egy másik nő? Miért jó ez? Magadnak teszel rosszat, magadat alázod meg ezzel. Bár tény hogy te kavartad a kakit magad körül. Szerintem hagyd ott, legyen a másikkal már ha ennyire nem tud választani. Te is találsz majd mást, akinél tiszta lappal indíthatsz, játszmák és füllentések nélkül.
2015. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A csaj irkál neki és hívogatja de ő nem megy és most nem tudom eldönteni,hogy azért nem megy mert nem akar vagy mert nincs neki lehetősége menni... Én nem értem mit keres még mindig itt ha bevallottan hazudoztam 9 hónapból 4-et... igen tudom,hogy a katyvaszt saját magamnak okoztam de lehetséges,hogy még mindig a testi kapcsolat kötné hozzám? lenne neki más... Ott tartok,hogy megmondom neki vagy én vagy ő és ha nem tudja akkor elmegyek magamtól.
2015. márc. 6. 23:39
 7/16 anonim válasza:
Tőle kérdezted már,hogy ha nem szerelmes,miért van veled?
2015. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem szerelmes vagyis biztos vagyok benne,hogy pusztán testi kapcsolat-mert már sajnos volt egy ilyen se veled se nélküled testi tortúrában részem- nem jelent senkinek sem ennyit(ennyi kalamajkát és drámát). Én úgy érzem ő szerelmes belém csak ő úgy gondolja "nem érdemlem meg",hogy tudjak róla és direkt húzza az agyam mert tudja,hogy ez nekem fontos az előzmények tükrében.
2015. márc. 7. 00:04
 9/16 A kérdező kommentje:
de amúgy kérdeztem és az volt a válasz tudnálak szeretni csak nem bízom benned... vagy azt válaszolja azért van velem mert csak.
2015. márc. 7. 00:05
 10/16 anonim válasza:
Szerintem le kellene ülnötök megbeszélni.Érthető,hogy nem bízik benned,rendesen elcseszted az elején,de azért annyira tisztelhetne,hogy elmondja mi a problémája.Van az a kapcsolat,akármennyire is szereted,ahol már nem éri meg küzdeni.Nem közted és a másik lány között kell választania,mert ahogy kivettem a szavaidból,az az érdeklődés egyoldalú,hanem azt kell eldöntenie,hogy képes megbocsátani az elkövetett hibáidat,vagy nem.
2015. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!