Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pisztolyt találtam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisztolyt találtam a barátnőm lakásában, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve vagyunk együtt, most először voltunk az ő lakásán. Kint főzött a konyhában, én meg ki szerettem volna fújni az orrom de nem volt nálam zsebkendő, meg kérdeztem hol találok, és azt mondta hogy az éjjeli szekrény fiókjában találok. Ki húztam a fiókot és ott volt egy pisztoly. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Fogalmam sincs hogy miért volt a szekrényben, de nagyon furcsa volt. Össze szedtem a cuccom és mondtam neki, hogy most mennem kell, és ott hagytam. Fogalmam sincs, hogy most mit kellene tennem.


2015. márc. 6. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem meg akart ölni, FUSS
2015. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Oroszrulett??
2015. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jóó most vízipisztolyom nekem is van... 9/L <3
2015. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Most, fiam, szépen fogod magad, és visszább veszel a Cobra 11-ből!
2015. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Rá kellett volna fognod, és követelned, hogy azonnal mondja meg, hogy miért tartja ott.

Vagy szépen csendben eltenni és elvinni onnan.

Vagy lefotózni úgy, ahogy megtaláltad, majd bevinni a rendőrségre.

2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
lehet csak gázpisztoly
2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak gázpisztoly vagy airsoft...
2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak gázpisztoly vagy airsoft, nagybátyámnak is van a szekrényében, mégsem használja soha.
2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, és én sem használtam még soha, csak az ilyen kérdéseknél veszem elő...
2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

valószinű, hogy csak riasztó pisztoly lehet, egy fényképet küldesz róla akkor még a tipus is megmondom neked.

De tuti, hogy csak riasztó pisztoly ami azt jelenti, hogy nem lő ki semmit csak nagy hangot ad ki.

És nem is rendes lőszer kell bele hanem spec löszer,

Nem akar kinyirni ne aggodj.

Ha bántani akarna akkor tompa késsel a töködnek esne. ;)

Ne aggodj.

19/F

2015. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!