Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom két év után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom két év után szakított velem azzal az indokkal, hogy megunt. Nem is szeretett igazán? Hogy tud csak így eldobni? Csak egy tárgy voltam neki, vagy náluk ez ilyen könnyen megy? Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Én azt hittem minden rendben. Szex kevesebb volt az utóbbi időben, de hát gondolom ez normális, bár nekem hiányzott a régi napi három, de attól még szerettem a barátomat...Ez náluk ennyire egyszerű?

2015. márc. 7. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit akartam írni, hogy a szex problémákkal ellentétben bújósabb lett, jobban figyelt rám mint valaha és ezért nem értem, hogy mi történhetett ilyen hirtelen.
2015. márc. 7. 08:34
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen nem ilyen egyszerű nálunk sem de attól valaki ekkora tapló volt veled nem kell általánosítani És ha azt mondta hogy rád unt akkor bizonyára télleg nem is szeretett soha.
2015. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Barátom" helyett "barmot" olvastan. Ez olyan Freudi lehetett! Mert az!

Nem minden pasi ilyen tapló!

2015. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"Én azt hittem minden rendben." Kicsi lány, hinni a templomban kell, ahogy szokták mondani.

Biztosan voltak előjelei, csak nem vetted észre, mert az egy dolog, hogy bújósabb lett, de észre vetted, hogy változott, megkérdezted, hogy miért, vagy csak élvezted ezt?

És azóta megkérdezted őt, hogy mégis mi történt, hogy miért mondta azt, hogy megunt?

Az nem indok, hogy megunt és kész. Ha meg ennyiben hagyod a dolgokat, akkor szerintem annyit is ért.

Ha nekem egy pasi azt mondaná, hogy meguntalak, és csá, én ezt nem hagynám annyiba, csak addig, míg alaposan meg nem beszéltük a dolgokat. Mert ha valaki tényleg szeretett, akkor képes annyit kinyögni, hogy mégis miért szakít velem, egy normális indokkal.

Mondtad neki, hogy hiányzott a több szex?


Logikus egyébként, ne csodálkozz azon, hogy csak így eldobott, mert nem szeretett eléggé, és ez abból is kitűnik, hogy csak ennyi magyarázatot adott neked. Az ilyen után kár sírni, lesz sokkal jobb is. :) Fel a fejjel! :)

2015. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz, ahogy előadta. De persze ez nem azt jelenti, hogy csak egy tárgy voltál neki, régen bizonyára szeretett. Állítólag a 2 év a vízválasztó egy kapcsolatban. Ennyi idő alatt el tud laposodni sajnos egy kapcsolat. Én az előző barátnőmmel 1 évet voltam együtt, de már a végén én is éreztem, hogy már semmi nem okés. Nem mondanám, hogy meguntam, de igazából semmi értelme nem volt már. És ő is ugyanezt érezte, szóval...

Szóval a volt barátodban is lehet, hogy hasonló dolgok játszódtak le. De ezt igazán tisztázhatná veled...

2015. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Engem a csajom 6 év után dobott ki hasonló indokkal. Most én is feltehetném a kérdést, h minden csaj ilyen? Nem kell általánosírani, sajnos előfordul, h egy idő után már nem olyan a kapcsolat, mint az elején. Örülj neki, h dobott és nem a hátad mögött kereste az izgalmat, az újdonságot
2015. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi ilyen,csak a bunkók!

Engem azért akart kidobni pasim,mert fogytam és így már túl sovány vagyok!Azt mondta nem akar csontokkal játszani!Szerinted én,mit érezhettem ilyenkor?!

2015. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, na igen, ez ismerős :(
2016. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!