Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vicc miatt vége lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vicc miatt vége lehet a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok , tegnap este egy félresikerült vicc miatt lehet hogy vége a párkapcsolatomnak. A barátnőm fiú osztálytársa elégy nagy csajozos es elmondta hogy mindenkire nyomul , fogdossa őket és szájon is puszil majdnem minden csajt az osztályból. Na tegnap pont ez történt a barátnőmmel is , elmondta. Nekem amúgy ezt már mondta volt régebb még amikor az elején volt a kapcsolatunk. Na tehát , gondoltam hogy megviccelem és megirtam neki hogy akkkor legyen vége. Ebből következett a veszekedés és leakarja zárni a kapcsolatot mondván hogy ilyen könnyen eldobom. A beszélgetés során viszont emlitettem hogy vicc volt az egész de nem hiszi és most szakitásra állunk . Konkrétan még nem mondta ki , de több mint valószinű .Ma találkozok vele és megakarom beszélni . Szoljatok hozzá köszi F21
2015. márc. 7. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, ha tényleg egy ilyen miatt szakít akkor már alapból nem szeretett...
2015. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
profi női trükk. ő vétkezik, de el fogja érni, hogy te esedezz bocsánatért
2015. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó hülye vicc volt valóban.
2015. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez elég nagy baromság volt a részedről... Ilyenekkel m

nem szabad viccelni...hozd helyre vagy ha nem lehet vállald a következményeket.

2015. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Próbáld megnyugtatni, megszeretgetni, de ha még mindig szakítani akar, akkor kérdezd meg, hogy egy ilyen kis hülye viccért megéri lezárni ezt a kapcsolatot. De, ha még ennek ellenére is véget akar vetni, akkor hagyd..sajnos akkor nem szeret.
2015. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. márc. 7. 08:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj és még azt is mondta hogy a csávó hülyeségből csinálja.Es váratlanul puszilja szájon, tehát nem tudom...
2015. márc. 7. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt a poént nem kellett volna,de reméljük, hogy még menthető.

DE...mégis az a srác hogy engedhet meg magának ilyesmiket? Nem taszítják el a lányok? Én tuti a falnak kenném az egyik osztálytársa helyében, mert attól, hogy nagy csajozós, ez még nem normális.

2015. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
72%

nem szeret téged.. pont kapora jött ez az alkalom hogy levakarhasson magáról mondván ,h te dobod el őt.

Tipikus mai nő...

2015. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért tegyük hozzá, hogy az sem mindegy, a barátnőd hogy reagálja le ennek a fiúnak a viselkedését. Fogdosás, szájra puszi? Az ilyet azért nem szabad hagyni még viccből sem, hanem nagyon gyorsan le kellene állítania azt a srácot. Ha ezt nem tette meg, akkor megértelek és a helyedben alaposan elbeszélgetnék a barátnőmmel.


A "vicced" viszont tényleg hülye poén volt. Ha a srác csak próbálkozott és a barátnőd nem vette a lapot, akkor nem kellett volna. Mert te mit éreztél volna a helyében? Biztos neked sem lett volna nevethetnéked.

36/N

2015. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!