Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalon összejöttünk, rég és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon összejöttünk, rég és jól együtt vagyunk, de az a fránya szabadságvágy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 évesen jöttünk össze, immár 8 éve. Nagyjából boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban éltünk, de egyszer csak az immár 26 éves lányra, (aki már menyasszony) rájön, hogy ő szereti párját (engem), vele akarja leélni az életét, de vágyik arra, hogy a fiatalságát kicsit kiélje, és kipróbáljon dolgokat, mert jobb most, mint később. (Soha nem kötöttem le, vagy szálltam rá, inkább ő velem szembe.) Így hát megállapítjuk "közösen", hogy picit jó lenne nyitott kapcsolatban élni, vagy pedig "egyelőre" "barátság hiperextrákkal" kategóriára átnevezni a kapcsolatot.

Nekem, a 26 éves fiúnak ez a "kiélés" egyszerű, mert nem lenne ügy érzelem nélkül, buli alapon nemi kíváncsiságomat és kimaradásaimat kielégíteni máshol, ilyesmit én is lenyelnék, de Ő "nem az a fajta", és ezért neki kell a romantika, a viszonyosdi, így aztán egyre többet találkozgat valakivel, akivel állítólag csak barátok, noha a srác szerelmes belé, de nagyon nem tetszik az, ami fele megy a dolog. Meg tudjuk beszélni, és egymás mellett állunk (asszem), de félek, hogy nagyon nem lesz jó vége ennek. Az a gond, hogy én is be kellett lássam, hogy jobb hagyni, hogy most történjen ilyesmi, mint házason, gyerekekkel, és ha egymásmellé valók vagyunk, úgyis együtt maradunk, ha nem, akkor meg ez van... De úgy érzem, egyre jobban kifut az irányítás a kezemből.


Mit tegyek? Mi a meglátásotok, tanácsotok? Esetleg volt valaki ilyen helyzetben?



2015. márc. 7. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szakítsatok!Így mindenki tiszta lappal indul.Nyitott "kapcsolatnak"nincs értelme.
2015. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Eltiltani tényleg nem érdemes másoktól, de ha beleszeret másba és elhagy téged, akkor bármennyire is volt hosszú idő az a 8 év, nem érdemes bánkódni utána, mert ha csak ennyi kellett neki a váltáshoz, csak megszokásból volt veled.
2015. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is kezdj el komolyabban randizgatni, ne csak alkalmit. Mert ha te is szerelmes leszel, akkor könnyebb lesz elválni. Vagy észhez tér a barátnőd és befejezi ezt...
2015. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme a nyitott kapcsolatnak, ha mindkét fél olyan típus, aki külön tudja választani az érzelmeket a szextől, és az érzelmeket csak otthon éli meg, a párjával.


Ez így, ahogy nálatok van, nem oké, és 100%, hogy rossz vége lesz.


Tulajdonképpen ő így most új párt keres magának, úgy, hogy közben téged is a talonban tart, ha nem jönne össze neki.

A legszebb, hogy még el is hiteti veled, hogy ez így teljesen rendben van. Te meg csont nélkül bekajálod.

2015. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod! Mondmeg neki, hogy neked nem fér bele igy hogy érzelmet visz bele, járni akar melletted valakivel. Inkább élje ki magát és elvállik mit hoz az élet. Mert azt már nem tudnád elviselni hogy a lelkét is odaadja valakinek!
2015. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolatnak nincs értelme, valaki előbb utóbb sérülni fog. Vagy beleszeret valaki másba. Inkább üljetek le és gondolkozzatok el azon, hogy milyen közös jövőt láttok egymással, és gondoljátok végig, hogy van-e értelme.
2015. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

10:09 Hát épp, hogy ez van, hogy nem gondoljuk mi sem úgy, hogy rendben van ez így, egyik percben röhögjük, milyen hülyék vagyunk (hogy ő ezt csinálja, s hogy én hagyom), másikban meg mélydepi van.

Mondjuk mindketten kicsit fura személyiségek vagyunk, az is tény.


Elég szomorú dolgokat írtok. Lehet, tényleg naivitás azt reméljem és erősítsem, és dolgozzak érte, hogy ez átmeneti állapot...


Most nem tudom, hogy ez ettől jobb, vagy rosszabb a helyzet, ha azt is elmondom, hogy még volt ilyesmi, kisebb krízishelyzet, hullám, és átvészeltük, sőt utána úgy éreztük, megerősödött a kapcsolatunk.

2015. márc. 7. 10:24
 8/20 A kérdező kommentje:
10:13 Épp ez a meredek, hogy leültünk és beszéltünk sokat erről, és még mindig úgy látjuk mind a ketten, hogy egymással tudjuk elképzelni a jövőt. Merem remélni, hogy Ő is így gondolja, nem csak mondja, 8 év alatt egy abszolút őszinte embernek ismertem meg, akivel tényleg mindent meg lehet tárgyalni - lám ilyesmit is- már csak azért is merem remélni.
2015. márc. 7. 10:27
 9/20 anonim ***** válasza:
A fogalmazásos is elég fura.
2015. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
(Helyesbítek, 12 év alatt, mert korábbról is ismerjük egymást.)
2015. márc. 7. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!