Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek a vásárlás lenne a hobbija?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen nem Tőletek várná el, hogy finanszírozzátok a bevásárlásait.

Olyan szinten szeret vásárolni, hogy a gardróbja hatalmas, simán vásárol a plázaboltokban (Zara, Mango, Bershka, stb.), de vannak márkásabb dolgai is (Chanel, Alice+Olivia, Jimmy Choo, stb). A netes boltokból is rengeteget rendelek és mivel külföldön élek, így nagyobb a választék mindenhol.


Titeket ez zavarna, vagy nem szólnátok bele?


2015. márc. 7. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, a saját pénzéből azt vesz magának amit akar.
2015. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem szeretem ha valaki nem tudja megbecsülni/szórja a pénzt!
2015. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem, ha minden nap másik ruhában invitálna kekszre, amit én bonthatok le róla.

A poén hatáskörén kívül: de zavarna, mert szórja a lóvét.

2015. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem az én pénzemet költi addig tőlem azt vesz amit akar.
2015. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aladar12 ***** válasza:
elején, ha nem élünk együtt nem érdekel. ha együtt élünk és nem megy az együttélés kárára (elszórja a konyhapénzt, rezsit), akkor szintén.
2015. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Külön élésnél nem, viszont együtt élni nem élnék együtt ilyennel.

Nem lehetne haladni semerre, és csak azért mert neki ez a mániája. Egészségesebb pedig véletlenül sem lesz ettől.

Szóval külön háztartás és laza kapcsolatban oké, komolyabbat nem terveznék ilyennel.

2015. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen mert ez egy betegség
2015. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kényszercselekedet igen. velem is volt ilyen (állandóan vásároltam, SAJÁT pénzből, rezsi stb nem szórtam el), de a barátomat nem zavarta (őszintén mi köze hozzá, hogy a saját pénzemet mire költöm el, akár együtt élünk akár nem. rezsi kaja félretéve.) Mindenkinek van hobbija és nem értem miért pénzszórás ez még mindig jobb mintha valaki heti 2x elmegy leinni magát (fééééérfiaaaak), ami nem egy maradandó dolog.
2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, aki heti 2x leissza magát legalább jól érzi magát.

Egy berúgás megvan kb 3000 forintból, tehát heti 6 ezer forint egy ruha pedig pedig ennek többszöröse. Arról nem is beszélve hogy egy év múlva nem fogod felvenni azt a ruhát amit megvettél mert akkor már lesz más ami jobban tetszik.

2015. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!