Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik csaltak már meg valakit:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csaltak már meg valakit: miért tettétek? Volt utána bűntudatotok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 00:13
1 2
 1/17 TallandThin Boy ***** válasza:
Na az kizárt dolog, mert a mennyzet repedezett.
2015. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Életem legelső kapcsolatában voltam így. Próbáltam ugyanúgy viselkedni vele, mint azelőtt, de nagyon látszott rajtam, hogy legbelül teljesen magam alatt vagyok és szégyelltem magamat. Akkor változott meg bennem a világ, akkor döntöttem úgy, hogy soha többé nem fogok ilyet tenni. Ott basztam el az egészet, hogyha problémám volt, azt féltem neki elmondani, féltem megbeszélni vele, mert nemhogy másban, de önmagamban sem tudtam megbízni. A mostani kapcsolatomban szó szerint az összes érzésemet, vágyamat elmondom, és immáron 4 éve boldogan élünk, szerelemben, szeretetben.


22/F

2015. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#1 És kihez tudtak segítségért fordulni?
2015. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer. Rosszul működött már nagyon az egész kapcsolat, próbáltuk menteni hónapok óta, de azt éreztem, hogy csak az időt húzzuk mindketten. Aztán egy házibulin megcsaltam a gyerekkori szerelmemmel. Másnap szakítottam vele, így éreztem "korrektnek". (tudom, tudom. Nem lehet korrektnek lenni egy ilyen helyzetben, de még ez tűnt az legtisztábbnak). Nem volt bűntudatom, mert már eleve halálra volt ítélve a kapcsolat, és csak a végét várta, és nem is hitegettem tovább, hogy együtt fogunk maradni.
2015. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A polgár úrhoz...a Jenőhöz.

a polgár..

a Jenőhöz..segítségért....

a Jenő....

a polgár úrnak, a Jenőhöz...


:DDDD

2015. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 TallandThin Boy ***** válasza:
#3 A hivatalnak a cigánkőcsönhez a Jenő úrház szocpolitilag.
2015. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem én csináltam, de velem csinálták. A barátomnak folyamatos visszaigazolás kellett, hogy ő vonzó és kell a nőknek. És több nőtől is, nem csak tőlem. Bűntudata szerintem nem volt, vagy talán az elején. Vigyázni kell, mert könnyen "beleszoksz", és elmúlik a bűntudat. Ezt egy ismerőstől hallottam, aki rossz kapcsolatban csalta a barátnőjét.
2015. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a pápai tanácson a jenőnél

a pápai tanácson a jenő úrho

2015. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert jobban nézett mi a barátnője:D
2015. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő velem az összes eddigi kapcsolatom alatt. A mostani páromat csaltam meg egyszer. Nem tudom miért és hogyan,(nagyon részeg voltam, bár ez nem kifogás,mert máskor is volt már ilyen mégis észnél vagyok). Csak megtörtént, 5 perc volt. Fel sem fogtam igazán (nem a pia miatt). Mintha nem is én lettem volna ott akkor. Volt/van némi bűntudatom, de különösebben nem visel meg, szintén haldoklik a kapcsolatunk, hónapok óta próbálom javítani, de nem megy. Szakítás lesz,csak nagyon sajnálom a páromat,mert amúgy egy nagyon jó ember és szeretem emberileg, ráadásul ő szerelmes belém és nagyon ragaszkodik. De nekem ez így nem megy már. Azért szégyellem magam miatta mert tényleg nem érdemli meg,hogy bántsam. Valószínűleg többet nem fog megtörténni a dolog, de soha ne mond,hogy soha, mivel mindig azon kapom magam,hogy nem ismerem magam igazán. Az élet kiszámíthatatlan.

26/N

2015. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!