Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megmutatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmutatni egy férfinak, hogy mit veszített?

Figyelt kérdés
Hülyén viselkedett velem, szórakozott és játszott az érzéseimmel, elhanyagolt, miközben más lányokhoz pattant, nem keresett és, ha kerestem, akkor soha nem vette fel... Most kezdem úgy érezni, hogy megint akar közeledni hozzám... hogy mutassam meg neki, mit veszített, hogy ugyanúgy fájjon neki is, mint nekem? tudom, kicsit furán jön ki, de egy ennyi jár azok után, hogy a lelkemet is kitettem ő meg belémtaposott
2015. márc. 8. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Éld az életed, flörtölj, szórakozz őt meg sz... le!
2015. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
Mutass be neki aztán feküdj le velem én meg majd elmesélem neki és akkor tudni fogja hogy mit vesztett.... -.-
2015. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)) de részletesen meséld majd!
2015. márc. 8. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert mért nem hagyod a francba?
2015. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy margóra: velem pár éve pont így volt egy csaj, mindenáron be akarta nekem utólag bizonyítani, hogy milyen nagy értéket veszítettem, miután pár hónapos ismerkedés után - amelyet egyébként végighazudozott - egyik napról a másikra leszartam. Mondanom sem kell, hogy mind a mai napig hallok a szarkavarásairól, amiket rólam fabrikál. És hogy mit i veszítettem? Hát bebizonyította: egy hazudozó, szarkavaró k#rvát.
2015. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jav.: is*
2015. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en pasi vagyok es ugy csinálnám, hogy osszejovok massal. de oszinten, nem bosszubol, es ne tegyel ki magasrol kepeket vele, mert kindenki le fogja vagni hogy miert vglagy vele
2015. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább azzal foglalkozz, hogy te mit b"sztál el.
2015. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Túl sokat adtam és nem kaptam semmit. Mindent megpróbáltam. Én sem vagyok tökéletes, és minden hibámat hozzámvágta. Ez viszont nem jogosította fel arra, amit leművelt. Mert az ő hibái és az enyémek között eléggé nagy különbség volt/van.
2015. márc. 8. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen és most le akarsz alacsonyodni az ő szintjére?


légy már igazi nő kérlek...

2015. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!