Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Mi a helyes? 20/f

Figyelt kérdés
nagyon nagy dilemmába vagyok.. az egész ott kezdődött hogy nyáron jött a munkahelyemre az eggyik kolegám barátnője nyári munkára. nagyon jól elvoltunk. szimpatikusak voltunk egymásnak. de nem akartam tőle semmit. nem lett volna szabad. ugye végelett a nyárnak. elment. fészen nem jelöltem be minek. de nem sokkal rá szakított haverommal. de ugyan ugy nem kerestem fel. nem lett volna gerinces. a fordulat egy hónappal ezelött történt. bejelölt és elkezdtünk beszélgetni. hamar kiderűlt hogy van már kapcsolata. na mondom bukta.. de ugyan ugy dumcsizrunk. azt hozzá teszem. hogy szeretne tőlem többet csak nem most mert barátja van. na ugye két hete elment a barátjával bulizni. rá másnap felhívott. elmesélte mit tett a barátja. hogy akkor aludtak elösszőr. és lefeküdtek.. de nem elvezte. a pasi állítása szerint ugy bánt vele mint egy r*bancal. egy húsdarabnak nézte. és amikor végzett el lökte magától. megforsult a barátja és aludt... mondtam hogy ez gyanus , és csak arra kellet neki.. azt mondta ne ilyesztegessem. mert igy is kivan. eltelt 3 nap. mondta hogy a pasi nem irt neki. nem keresi.. mondtam neki hogy tuti kyukra játszott. mindegy két nap után szakított vele.. a majd utánna mondta hogy én teljesen más vagyok.. és ha gondolom randizzhatnánk.. hogy érzi én szeretném. a lényeg hogy igent mondtam. aztán két nappal ezelött fura lett.. kérdeztem mi baj. azt mondta semmi. mondtam neki legalább nekem ne hazudjon. na akkor kinyögte hogy írt neki az exe.. hogy próbálják meg újra.. és hogy nem akart neki igent mondani mert már képbe vagyok. de nemet se akart mondani. aztán jól össze vesztünk. elmondtam a véleményem. hogy tegyen amit akar. de a pasas csak d*gni akarja valószínűleg. de ha egy kis szeretett miatt képes oda dobni magát tegye.. hagyja hogy használják ki. és elmondtam hogy nem az fáj hogy vissza akar menni hozzá, hanem hogy kavart velem behülyített. egy világ dölt össze bennem. másnap írt hogy ne haragudjak, szakított vele végleg. és hogy letíltotta. és rájött hogy én kellek neki.. csak ugye gyanus mert bele van halva a pasasba. nem birok benne megbízni. mi van ha hátam mögött össze jött vele. engem meg csak szédít.. nem birok megbízni benne. ugye ma már visszább vettem. szolidan írtam neki. mondtam neki hogy barátkozzunk ismerkedjünk szépen lassan. ráadásul ugy ahogy mesélte mit tett a barátja vele. felfordult a gyomrom.. egy kis K.... nak tartittam... hogy első éjszaka oda adja magát. mert szerelmes. jó lehet én vagyok túl régi módi.. prűd. hogy a mai világba ez semmi. de aklor is. amit meg csinált.. nem virok benne megbízni. persze kiszúrta hogy valami baj van de nem mondtam el neki.. az igazzság az hogy szeretném is vele meg nem is.. nem birok benne megbízni.. de eldobni se akarom.. nem tudom mit tegyek. ma már nem is irtam neki. nem tudok máshogy fogalmazni. hányok tőle. ettől az egésztől. és van egy olyan érzésem hogy pofára fogok esni.. de eldobni se akarom. ahoz túl közel áll hozzám. viszont abba biztos vagyok hogy a volt barátjay szereti. és ha nem is jött vele össze. arra vágyik legjobban. de közbe velem kavar. és megakar győzni hogy már nem szereti. és hogy hidjem el, velem szeretné, mert érzi én más vagyok.. nem tudom....
2015. márc. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén az első két mondat után a végére ugrottam, de én a helyedben ezzel a csajjal nem foglalkoznék és pláne nem táplálnék érzelmeket az irányába. Ha nagyon akar dugni veled, nem kell ellenállni, de az olvasottak alapján nem arról a nőről beszélünk, akivel le tudnál élni 20-30 évet
2015. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"nem virok benne megbízni. " eddig olvastam. Hagyd ott, ha mást otthagyott veled is megcsinálja, téged is átfog baszni és amugy se etikus házinyulra lőni
2015. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ember 20 éves vagy és a csaj össze akar veled jönni.

Nem kell feleségül venned...

Próba cseresznye gondolom ezt már hallottad ?

Mi történhet a legrosszabb esetben ? Megcsal ? kidobod ennyi a történet.

De lehet életed szerelme is...

2015. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!