Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném leszoktatni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Szeretném leszoktatni magam a buta / gyerekes, féltékeny gondolatokról, és kicsit érettebben kezelni mindent. Hogy kezdjek neki? Én 19 éves vagyok, barátnőm pedig 22.

Figyelt kérdés

3 évvel idősebb barátnőm van most, előtte volt kettő komoly, és egy 4 hónapos kapcsolatom. ( Mindben én voltam az idősebb, és úgymond érettebb)

Alig van önbizalmam, és még nem volt olyan nővel se dolgom aki ennyire "felnőtt" világot él. Néhány dologra féltékeny vagyok, de olyanokra amiket ha átgondolok tudom hogy igazából nem is érdemes ezeken rágódnom.



2015. márc. 8. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez vagyok én csak lányba. :( de most én is elhatároztam, hogy véget vetek ennek, különben rosszhoz fog vezetni.. sajnos ott tartunk, hogy megnéztem a gyakori oldalát, (egy régi jelszavát használtam és bevált) amin feltett egy kérdést egy másik lánnyal kapcsban. rá akar írni, megismerni vagy vmi... ez egy kisebb összeveszés után volt.. most nagyon össze kell szednem magam..

19/l és 18/f

2015. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!