Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjátok meg a problémáit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg a problémáitokat a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha egyikőtöket bánt valami, de a másik ezt nem tartja fontosnak?PL: a vécéülőkét hajtsa le, vagy rendesen nyomja ki a fogkrémet. Ezek csak ilyen banális példák, de remélem így is értitek :-)
2015. márc. 8. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük.
2015. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha mindketten makacskodtok?
2015. márc. 8. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én mindig meggyőzőm a páromat az igazamról és belátja tévedését.
2015. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem látná be?
2015. márc. 8. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk minden mindig szexszel végződik...
2015. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, de ha a problémát nem oldottátok meg, akkor a szex után azért még ott lappanghat
2015. márc. 8. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Na most... Mitől jogosabb lehajtva tartani a wc-ülőkét, mint felhajtva? A férfiaknak felhajtva kell, nekünk meg lehajtva. Mindenkinek van kis keze, és oda hajtogatja, ahová akarja. Ezek csak ilyen álproblémák. Az én exem pl sose nyomta ki rendesen a fogkrémet. Én meg kinyomkodtam utána, ennyi.
2015. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek komolyan probemak valamilyen kapcsolatban? Ht, gratulalok azoknak, akik ilyen hlyesegekn tudnak kiakadni. Jujjj.
2015. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Olvasd el figyelmesen a kérdést :) Mint ahogy írtam természetesen nem nem a wc ülőke és a fogkrém a probléma, csak úgy általánosságban beszéltem. Elég hosszú lenne konkrét példákat leírni ;-)
2015. márc. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!