Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érzet már így és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzet már így és miért?

Figyelt kérdés

Én 4 évig voltam együtt a párommal. Sok veszekedés miatt szakítottunk. Lett egy fél éves kapcsolatom,szerettem a páromat, de eszembe volt az érem végig és hiányzott is. Ahogy vége lett ennek a kapcsolatnak, én felkerestem az exemet,hogy próbáljuk meg újra. Összejöttünk és egy évig együtt is maradtunk, de nem igazán változott semmi se. Másfél évig életttársi kapcsolatban voltam, szerettem ezt a páromat is, de mindig eszembe jutott az exem, hiányzott is, tudni akartam, hogy mi van vele így többször is felkerestem. Mindig abban reménykedem, hogy változni fog valami és együtt maradunk az exemmel.

F/24


2015. márc. 9. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nem tudod őt kiverni a fejemből. DE szerintem nálatok az a hiba, az hibádzik, azért nem jöttök ki jól hiába vágytok a másikra, mert még fiatalok vagytok, és ezek szerint még nem elég érettek egymáshoz. NEkem 17 évesen volt egy pasim, imádtam szerettem, aztán vége lett, elhagytam. Én sem tudtam őt elfelejteni, mindenkiben csak őt kerestem, de persze nem találtam. 12 év után kerestem meg újra, hogy találkozzunk, amire persze ő is rögtön ráharapott. És megérte, mert érdekes módon azóta nincs ez a hiányérzet bennem, csak őbenne találhattam meg őt magát, ha érted. ÉS azóta olyan szerelmesek vagyunk, mint még soha. De mondom, 12 év telt el, azóta én 30 vagyok, ő meg már 40 felé közelít. Komoly felnőtt ember létünkre működik az, ami 17 évesen nem működött. Ezért én azt mondom nincs veszve semmi, van még remény, de valami miatt még nem értetek meg egymásra. Érzed hogy ő az, akiben megvan minden ami kell, de a körülmények még nem alkalmasak arra, hogy ez működjön is. Adj még időt neki is, magadnak is.
2015. márc. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!