Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

bunkóztam vele 2 napig...és betelt nála a pohár.

letiltott...és az a nagy baj...ha egyszer szakít...nála többé nincs második esély.

úgy érzem, kiszakítottak belőlem egy darabot, a sírás fojtogat, meg akarok halni.


22f


2015. márc. 9. 00:42
1 2
 1/17 Interferencia ***** válasza:
Aludd ki magad, ha úgy jobb, előtte igyál meg egy pohár valamit.
2015. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ezt nem tudtad hamarabb? Hogy ha bunkózol vele és berág, akkor neked lapát? Miért nem gondoltál erre hamarabb? Miért bunkóztál vele 2 napig? Mi volt a gond?
2015. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor öld meg magad:)
2015. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Seggünk ki lesz a slang meg benne lesz.
2015. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, semmit sem tudok már :'(

most mi lesz velem?

képtelen vagyok aludni....

2015. márc. 9. 00:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja, hogy mi lesz, csak rajtad áll. Tanácsot adhatok, de hogy megfogadod-e, az már csak rajtad áll. Az én tanácsom az, hogy fogadd el, hogy ez így jött össze, tanulj belőle, és tedd fel magadnak a kérdést, hogy tisztelted-e a lányt. Mindketten tudjuk, mi rá a válasz, ha te ezt megtetted vele.


23/N

2015. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"most mi lesz velem?

képtelen vagyok aludni...."


Akkor te valójában nem is a lányt sajnálod, hanem önmagadat?


23/N

2015. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem, dehogy....nem tudok nélküle élni.....

kössz szépen, de most szakitottak velem....hogy a francba aludjak?? -.-

2015. márc. 9. 00:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen hülye voltál fogadd el hogy most megszívtad. Aztán meg legyél férfi ne csak olyan kis takony nagyszájú hülyegyerek. Először is kapd össze a töködet és kérjél bocsánatot. Ha szerencséd van hátha megbocsát. Meg kell próbálni de engeszteld ki rendesen. Ha ez nem jön össze akkor meg keress más csajokat valahonnan. Az esetből meg tanuljál. Mi a retkes pi.csáért bunkóztál vele két napig?
2015. márc. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ertem. :-(

Azért mert kíváncsi voltam hogy meddig bírja.

De sajnos raba**am. Pedig már az össze költözés terveztük, meg azt is, hogy mikor meg mennyi gyereket tervezünk. :(((

Már az albérletre is meg volt a pénz. :(((

Én tényleg csak kíváncsi voltam. :((

Miért csinálta ezt velem.

:((

2015. márc. 9. 04:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!