Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha azt mondja kicsit még legbelül szeret de macsóbb pasira vágyik?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Majdnem szakítottunk pár napja ez miatt.

22F


2015. márc. 9. 04:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki macsó kell, ugyan még szeret kicsit, mert 2 év mégsem kevés idő, de már nem kellesz neki.
2015. márc. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tehetsz semmit szerintem, DE a barátnőd meg fogja bánni. Most még "élni" akar úgymond a barátnőd szerintem, és majd tanul a saját kárán, hogy eldobott egy jó pasit, aki szerette is. Bocsánat a pesszimista kilátásokért. :-(

20L

2015. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég buta lehet ha ilyet mond h macsó kell neki
2015. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felszínes, szabadulj meg tőle.
2015. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tenni szeretnél és nem csak nyafogni:

Ülj le vele és kérdezd meg Ő mit ért macsó alatt. Lehet, hogy egyszerűen csak határozottabbat. Ha Téged szeret akkor valószínű nem valami tőled nagyon ellentéteset szeretne. Amikor beleszerettem a páromba később rájöttem, hogy én nem is ilyen embert szerettem volna. Olyat akartam amilyennek akkor láttam, mikor megismertem. Ami nem jelenti azt, hogy egy álomvilágban éltem, csak annyit, hogy akkor már láttam benne azt amilyen most. Amilyenné az évek, a tapasztalatok tették.

Valójában elég valószínű, hogy Ő is így járt és most szeret mert olyannak képzelt amilyennek, de mégsem, mert még nem vagy olyan. Ha elmondta milyet szeretne gondold végig hol vannak benned azok a tulajdonságok és mik azok amik valóban jó lenne, ha változnának. Maradok az előző példánál. Ha kicsit tutyimutyi vagy akkor miért baj, ha határozottat akar? Neked is jobb, ha az vagy. Ez irányba tudsz változni és még jó is. Persze vannak dolgok, amiket hiába mond, nem akarsz majd változni és nem is kell, mivel ellentétesek azzal amit Te elfogadhatónak tartasz. Itt azon dől el a dolog, hogy ezeket el tudja-e fogadni vagy sem.

Az emberek változnak ahogy megy előre az élet. Pofonokon keresztül. Vagy változnak úgy, hogy tanulnak maguktól. Attól még mert jó vagy lehetsz jobb. Olyan mint a sportban. Van aki tehetséges, de ez ma már nem elég egy verseny megnyerésére. Kitartás, szorgalom, az új dolgokkal lépés tartás is kell.

2015. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat kölcsönös tiszteleten és megbecsülésen alapul....ha a párod azt mondja, hogy szeretné, ha macsósabb lennél, és másképpen öltözködnél vagy borostát növesztenél az tiszta sor. Ha azt mondja másra vágyik(amit Tőled nem kaphat meg) akkor elbúcsúzol és keresel valakit aki azért szeret, amilyen vagy. Ha nem akarod, hogy az önbizalmadat a sárba tapossa engedd el minél előbb!!!

37F

2015. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!