Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kaptatok valamit a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptatok valamit a párotoktól nőnapra? Az enyém meg annyit sem mondott hogy boldog nőnapot! . :- (

Figyelt kérdés

Igaz, nem ültünk itthon. Voltunk múzeumban és ettünk egy hamburgert. De ezt nem a nőnap miatt. amúgy is szoktunk járni mindig valahova.

Valentin napra sem vett semmit. Pedig én arra is két hétig készültem, aztán amikor aznap rájöttem hogy ő semmivel nem készült, kiakadtam hogy legalább egy sport szeletet vehetett volna. Azt mondta,őt nem érdekli a Valentin nap. Mondom oké, de nekem jól esnek az ilyen apróságok, mert szerintem ez fontos.erre másnap beállított egy csokival. Ennek ellenére a mai napot is leszarta.

Egész nap tettem rá neki utalásokat hogy ma nőnap van, kaptam is már pénteken az irodában virágot, tehát tisztában volt vele. Ma meg is említettem neki, hogy jaj de szeretem a virágot. De semmi. Mentünk az utcán és minden lány kezébe virágot láttam. :-( és szar érzés...



2015. márc. 9. 08:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom hogy ilyen bunkó pasid van.
2015. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Helyes, nem kell mindenkit majmolni.
2015. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 BlackSword ***** válasza:
58%
És még nem vagy anyagias!!! anyám borogass!!! Programotok volt, múzeum, és te egy nyomi virág miatt hisztizel... Hát ugyan meg bizony!!!
2015. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Én sem kaptam semmit, de nem érdekel. Mindig figyelmes velem, nem csak egy napon, minőségi időt töltünk együtt egész évben, nem egy kics.szett napon múlik a boldogságom.

Ne hisztizz.

2015. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy kommunista "ünnep". A mi családunkban soha nem ünnepeltük. Én anno előre szóltam a páromnak, hogy ezt nem is tartom számon.

Nem ez számít. Szeretet, békesség, boldogság. Valaki olyanhoz tartozni, aki tényleg szeret és imád. Ez fontos. Nem a nőnap.36/N

2015. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál virág nem a világ. Vagy ha azt mondja: Boldog Nőnapot, nem hal bele. A fiúbarátaim szinte mind írtak. 22L
2015. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
A Valentin napot pont leszartam, mert a szülőszobán vajúdtam. A férjem meg rohant be hozzám a kórházba, amikor felhívtam, hogy elfolyt a magzatvíz. Tegnap meg el voltunk foglalva a babával. Kb. délben tudatosult bennem, hogy nőnap van, amikor tele voltak a hírportálok mindenféle feminista meg "deszarnőneklenni" cikkel. Eddig megleptük egymást valami aprósággal Valentin napra, de tényleg csak a rend kedvéért, meg nőnapra is szoktam kapni valami apróságot, de valahogy idén mind a két ünnep totálisan jelentőségét vesztette. Majd a házassági évfordulónkat megünnepeljük. Nekünk az a fontos. Nálatok viszont ezek szerint nincsen összhang, hogy kinek milyen ünnep fontos. Nem a nőnap az érdekes a történetben, hanem hogy nem egyeznek az igényeitek (ezen a téren legalábbis). Nem az a baj, hogy nem kaptál semmit nőnapra, hanem az, hogy teljesen mást gondoltok erről az ünnepről, és ezek szerint nem sikerült egyezségre jutni. A barátod nem veszi figyelembe, hogy neked ez fontos lenne, Te pedig nem érted meg, hogy őt ez nem érdekli. Ez a különbség itt a nagy baj.
2015. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A reggeli kávé ágyba vitelén és a figyelmességen, bókokon kívül az én barátnőm se kapott semmit, ezt meg is jegyezte este, mert hogy ezeket rendszeresen megkapja. Hát így járt, mert én több okból se tartom ezt a napot :)De mikor elmagyaráztam megértette :)
2015. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem elég lett volna ha mondja hogy boldog nőnapot és ad egy puszit. ma bejöttem a munkahelyemre mindenki hozott virágot, csokit. Én ezt mondtam neki, de nem esett le neki. Erre mondtam hogy kicsit csalódott vagyok mert ők nem is fontosak nekem, mégis kaptam tőlük valamit, tőle még egy jó szót sem. Kérdeztem ez nála nem szokás? Nem így nevelték? A válasza hogy nem. És hogy illik e a csikket eldobni az utcán...
2015. márc. 9. 09:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Az én feleségem mindig kap ezt azt (néha még le is b---z, hogy miért költök rá annyit :D), valentin nap és nőnap ide vagy oda.

A konkrét napon nem kapott semmit de előtte két nappal volt 10 szálas csokor csak úgy, mert eszembe jutott, hogy idén leszünk 10 éves házasok :)


A szomorú nem az, hogy nőnapon nem kaptál semmit. Hanem az, hogy soha nem kedveskedik ezért nőnapon mint egy falat kenyeret vársz valami kis kedvességet. A nőnappal szvsz ez a baj, hogy aki kényeztetve van annak semmit nem jelent, csak annak jelent valamit aki amúgy nem nincsen lényeztetve és van egy "legalább ma adj már valamit" érzése.

2015. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!