Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te összejönnél a barátod volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél a barátod volt barátnőjével, ha már tudnád, hogy nem lesz köztük semmi, viszont te annál inkább kedveled?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Valószínűleg a baráton keresztül tisztában vagyok a csaj gondjaival, a kettőjük problémáival, így eleve nem lenne hozzá kedvem, másrészt pedig vitát szülhetne, és a barátság számomra fontosabb.
2015. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom jött össze a barátnőmmel.Tök jó érzés,ajánlom mindenkinek.Többet nőben nem csalódtam,egy életre szóló lecke volt.
2015. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem!!!!

Ha tényleg a barátom, akkor nem teszek vele ilyet. Kényes helyzet...nagy sértődés lehet belőle!!!

37F

2015. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
...de ha már elvileg a haverod is más csajba van belezúgva,akkor már nem mindegy neki?
2015. márc. 9. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék, nekem barátaim volt barátnői tabunak számítanak. Akármennyire is nagy lenne a kísértés. Voltam már ilyen helyzetben, nemet mondtam, nem is bántam meg. Abból szerintem csak sértődés lenne, egy jó barátság meg szerintem nem ér meg annyit, hiszen a barátok ott vannak akkor is, amikor a csajok már nincsenek.

Max. ha annyira nem bírod ki, beszéld meg a barátoddal, hogy mit gondol róla.

26/F

2015. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-vagyok, rosszul fogalmaztam, egy jó barátság többet ér egy bizonytalan kapcsolatnál
2015. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm. Nem feltétlenül lenn bizonytalan kapcsolat. Nem egy "ribiről" van szó. Komolyan is el tudnám vele képzelni.
2015. márc. 9. 11:17
 8/9 Interferencia ***** válasza:
Ez nekem is nagy dilemma (volt), mert van egy ilyen csaj, aki az egyik legjobb, évtizedes barátom exe, és ha néha találkoztunk, kis túlzással mindig forrt köztünk a levegő. Utólag visszanézve kicsit gáz volt, hogy amikor iszogattunk, mindig hozzám jött oda dumálni, röhögni, a barátját kb. le se szarta ilyen helyzetekben. Viszont már csak ezért sem szeretném ezt megtenni vele, bár őszintén szólva ha csak ennyi lenne, továbbra is erősen gondolkodnék a dolgon, valószínűleg rákérdeznék nála. Azonban tudom, hogy ami miatt köztük nem működött hosszútávon a dolog, az akkor is gondot okozna, ha mi jönnénk össze, szóval nem lenne sok értelme a dolognak.
2015. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező?

ők meddig voltak együtt?

mennyire volt komoly?

mióta vannak külön?



szerintem meg ez nem olyan egyszerű sztori. mert ha külön vannak,a srácnak van másvalaki,és még szerelmes is belé, a lány meg szingli,és ti meg bejöttök egymásnak...és lehet egy jó,akár komoly dolog is lehetne,akkor most csak azért ne legyen,mert előzőleg a lány járt a baráttal? akit már nem is érdekel úgy a lány?

2015. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!