Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb volna ha torolni lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb volna ha torolni lehetne memoriankbol a regi, foleg kellemetlen dolgokat, akarcsak a szamitogepen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor nem én lennék, hiszen a tapasztalataink tesznek azzá akik vagyunk. Közhely, de így van.
2015. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az volna jobb, hanem az, hogyha a hozzájuk kapcsolodó érzéseket lehetne megszüntetni.
2015. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy vagyok a rossz dolgokkal, hogy ami nem öl meg az erősebbé tesz. Szóval nem kívánom kitörölni őket. Néha vissza is gondolok is rájuk, igaz most már nem rossz érzéssel, hanem elemzői szemlélettel. előszedem és okulok belőle.
2015. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, talan ez a legjobb amit tehet az ember.
2015. márc. 9. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
A legutóbbi kapcsolatomat kitorolnem az emlektarambol. Mert ugyan is még mindig szeretem, de ő engem már nem. És így csak sovargok utána. :-(
2015. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki nem vállalja a múltat az nem érdemli meg a jövőt sem!!!

Vallom azt, hogy minden ami történik velünk annak oka van, és a tapasztalataink útján vállunk olyan emberré aki mindig is szerettünk volna lenni.

Egy tapasztalt ember sokkal tudatosabban irányítja életét mint egy tini, ha ez elveszne, egész más szinten állna a társadalom...sokkal felelőtlenebb lenne!!!

37F

2015. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na erről szól az Egy makulátlan elme örök ragyogása című film, nézd meg!
2015. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"7" pont ezt akartam írni!!! :)

37F

2015. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon élethelyzetfüggő dolog.Szóval akiknek azért voltak jó dolgai is és rosszak is az életben,azoknak nem feltétlenül kellene,pontosan azért,amit előttem írtak.

De például jómagam ha tehetném,az egészet kitörölném a ...-ba úgy,ahogy van.Mivel egész életemben szinte csak a sza*t kaptam,és jót alig.Pedig mindig kedves,segítőkész voltam mindenkivel világéletemben...

2015. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megelőztetek a filmmel :))


Nem, semmit nem törölnék ki. Minden ami volt hozzáadott valamit az életemhez. Ha tapasztalatok nélkül lennék hirtelen akkor valószínű elkövetném ugyanazokat vagy a hasonló ostobaságokat és újra kéne szenvedni. Semmi értelme. Az élet egy tanulási folyamat, a lényege tűnne el egy ilyen technikával.

Nem véletlen emlékszik vissza és ajánlja mindenki a filmet amikor ilyen kérdést tesz fel valaki.

2015. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!