Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

8,5 év után született egy kisbabánk,nagyon boldogok voltunk.Akartuk a babátévek óta...Imádtuk egymást az évek alatt,sok mindenen vagyunk túl.(Volt,hogy egyszer,amikor 4 évesek voltunk megcsaltam...távol voltunk egymástól,és olyan szeretet hiányom volt,és vki felfigyelt rám....de a páromat szerettem vele maradtam,végül megbocsájtott) Mind a kettőnknek az igazi vagyunk,a nagy Ő.Tényleg rendgeteg jón-rosszon keresztülvagyunk,és ismerjük egymást.Egy ideig nemvolt munkája,és folyamatosan itthon voltunk (ugye én már hamarabb a terhesség végétől,és ő is mert nemvolt munka (ez kb:5 hónap volt,amit itthon volt velem...) ahogy lett melója (akkor 2 hónapos volt a fiunk) az első 2 hét után összeismerkedett egy nővel,és egyszercsak nemjött haza.Mindenféle kitalációval,de tudtam,hogy vmi nem stimmel.Mikor már lassan egy hete nemjött haza,akkor kifaggadtam,hogy tudom,h van vkije stb.....csak vallja be.bevallotta,megcsalt.....és bár nem mondta,de kiderült,hogy ottis lakik szinte....a kapcsolatunk nagyon jó volt,csak mmonotonná és unalmassá vált.soha nem mentünk bulizni,úgy hittük,nincs rá igényünk.Most jöttünk rá,hogy igenis lett volna hozzá kedvünk.....azt mondta nem tudja eldönteni,mert szeret,de elmúlt a kapcsolatunkból a tűz.megakatam ölelni,csókolni,hogy érezze,hogy ez nem igaz,de ellökött magától....majdnem belehaltam.A fiát nem hagyta el,ha lehet így fogalmazni,az a mindene és ebben sosem fogunk veszekedni, az első mindkettőnknek,nem fogom sem tiltani sem semmi....Végül én döntöttem helyette,hogtudom,úgyis elhagy,akkor nehogy már övé legyen az utolsó szó...ahogy "beletörődtem",hogy vége,észrevette magát,hogy lehet,h örökké elveszíthet.....elkezdett flörtölni velem,tök cuki lett.elkezdtem reménykedni,majd végül visszarántott a földre,hogy inkább mégsem tudja....na kibuktam,majdnem öngyilkos lettem,egyedül a kisfiam miatt nem.....!

aztán felhívtam,és mondtam,hogy vigye el a cuccait.persze inkább a haverját küldte ki,mert neki égett volna a bőr a pofáján.Vmelyik nap ott aludt nála a babánk (heti 1 napot vele lesz) és úgy nézett rám,mint az elején,és azt mondta,hogy nála ez ilyen megbolondulás,és velem akar lenni,tőlem akar még egy gyereket,csak túl unalmas lett a dolog,és kell neki egy kis idő,hogy kitombolja magát,aztán majd v.színű,hogy visszajön,mert nemtud elfelejteni és nemis akar.és ezzel a k...vával nem tervez komolyan.És hogy én is menjek bulizni,amíg a pici nála van.Megbeszéltük,hogy a héten együtt töltünk egy éjszakát,és majd kiderül van-e még szenvedély a kapcsolatunkban,és akkor eldöntjük milegyen......annyira fáj,h mással van,belehalok.....és ezt nem érti meg,egy olyanért hagyott itt minket,aki egy forintot nem ért,egy tényleg k.váért,undorító,a nő 14 évvel idősebb nálam eléggé kiélt k.va......Ezer érzés dúl bennem,szeretem imádom,azis előttem van,hogy énis megcsaltam,és tudom,milyen nehéz dönteni.....az új szex,az idegen dolog,a vágy,az újdonság megbolondítja az embert,és én ezen átmentem,tudom mit érez.....és nem a gyerek miatt bocsájtanék meg neki,mert a babás dolgokkal megfogunk egyezni bárhogyis alakul.....Meg akarom én is leckéztetni,csalni,és kicsit visszabolondítani,hogy újra belémzúgjon,aztán leszarni,hogy féljen attól,mivan,ha mégsem kap vissza?


2015. márc. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb lenne, ha békén hagynátok egymást mindketten egyenlőre.

Majd leülepednek a dolgok, talán te is találsz valakit, ő is megy még erre-arra aztán, ha úgy látjátok akkor hideg fejjel vagy megpróbáljátok újra vagy pedig nem, de akkor már nem veszíthettek semmit úgysem.


Az amit a végén írtál az egyik legrosszabb amit csak tehetnél. Ha ő nem akar veled lenni akkor hiába próbálnád elég tisztességtelen játszmákkal visszacsalni, 2-3 hónap és minden maradna a régiben.

A legjobb amit tehettek, hogy nem háborúztok, hanem hanyagoljátok egymást és nevelitek a közös gyermeketeket.

2015. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :D Ahelyett, hogy a gyerek érdekében megbeszélnétek, te még taktikázni akarsz. :D 10 év múlva -Anyu miért csak egy napot lehetek apuval egy héten?

-Mert megleckéztettem apucid.

2015. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valhol belátom,hogy igazad van.De akkor csak töltsünk együtt egy éjszakát mindenféle beszéd és kombináció nélkül?
2015. márc. 9. 12:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenném,hogy egy k.vanagy bunkó! 3 hónapos a fiunk,és a ku...vához vinné a fiamat......olvasd már el b.meg.nyílván ha nagyobb lesz,akkor már máshogy lenne.A bíróság ígyis 3 évig 2 hetente engedélyezné,és úgy,hogy ő jön ide pár órára...Mi kéne még ennél több? B.meg nem 10 éves gyerekről van szó idióta......
2015. márc. 9. 12:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Másrészt pedig minden nap dolgozik a volt párom,hova adjam a gyereket? istenem ............
2015. márc. 9. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a feléig olvastam, mert elég unalmasan írtál, de a lényeg, hogy te csaltad meg először.
2015. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen ezért is tudom,hogy min megy keresztül,de basszu valahol azért mégis más.gyerek mellett,egyik napról a másikra nemjönni haza...én saját magam mondtam el neki,nemkellett könyörögnie hogy mivan.bennem volt annyi emberség.és nem röhögtem a képébe.....
2015. márc. 9. 12:08
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem az a kérdés,hogy ki miben hibázott,hanem ti ezt túl tudnátok élni,megbocsájtani?
2015. márc. 9. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megbocsájtani hogy egyedül hagy egy két hónapos gyerekkel,plusz megcsal !
2015. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vagy bocsáss meg neki, úgy tiszta szívből igazán, és adj neki egy utolsó esélyt, vagy felejtsétek el egymást és keress valakit akivel boldog lehetsz. Az, hogy most visszafogadod, és megteszed ugyanazt amit ő tett veled, nem leszel jobb... sőt.... Aztán itt az érem másik oldala.. Amig az ő megleckéztetésén dolgozol, akaá találhatnál valakit akivel boldog lehetsz. 26N
2015. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!