Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk ti ismerkedés v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ti ismerkedés v kapcsolatban hogy tudtok mindig érdekesek lenni a másik félnek?

Figyelt kérdés

Ezt értem úgy,hogy magamból kiindulva sokszor azt érzem h egy délutàn, este eltöltése utàn elmegy az energiàm ês nem tudok milyen témàt felhozni ,nem vagyok bőbeszédű,sem attraktiv és úgy érzem emiatt nem birnànak ki huzanosabb időn keresztűl,ez akàr két napot is jelenthet.Nekem nem való kapcsolat? Màr ténylrg feladom.

27 N


2015. márc. 9. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad. Nem kell érdekesnek lenni. Majd biztosan lesz valaki, akinek te érdekes vagy, akkor is ha nem csinálsz semmi különöset.
2015. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

27 évesen nem értem, hogy lehet ez kérdés. Biztos, hogy volt már kapcsolatod, tehát van tapasztalatod is.


Miért kéne állandóan vibrálni és nyüzsögni? Olyankor forró fürdő, lazulás, filmnézés lehet a program.


Ha meg kibírhatatlan vagy ilyenkor az megint másik kérdés..

2015. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz olyan partner kell, aki kihozza ezt beloled, ez anelkul nem megy.

probald ki velem, hatha sikerul vmi hulyeseget osszehozni, nem duglak meg neten keresztul ugyse. :D

2015. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezért ne keseredj el, ilyen az egyéniséged, természeted.

Van akiknél ez jön be, azok általában nem szeretik a bőbeszédű pörgős csajokat.ha nem megy felesleges erőlködni

minek mindig "hiperaktívnak" lenni, hidd el sok pasinak az agyára megy ez.Ismerkedj tágabb körökben is, van választék ne aggódj.Lehet, hogy az eddigiek érdeklődési köre nem passzolt a tiéddel ezért nemigazán találtatok egymásra.

2015. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat

Passzolt jópàrszor egyébként,művészetek terén..csak baromi kevésnek érzem.magam hogy nem tidok pezsgő és izgalmas tàrsasàg lenni....

2015. márc. 9. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
A négyes hozzászólónak igaza van. Valakinek pont az ilyen nyugodt stílus jön be. Nem minden pasi szereti a hiperaktív, folyamatosan dumáló, pörgős csajokat. És dehogynem való neked párkapcsolat, én hiszem hogy mindenkinek megvan a párja valahol, csak ahogy változik az ember természete, változik az igénye is. Ne add fel, csak járj nyitott szemmel, ne becsüld alá magad. A kérdésedben teljesen leírod magad, legyél magabiztosabb!! :)
2015. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nemigazàn volt komoly:( sosem alakult jól :( nem vettek komolyan:( nm voltam érdekes:( mindig màs csaj volt a jobn küllemre v személyisegre:(
2015. márc. 9. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Furcsa ez a dolog, de először magunknak kell biztosnak lenni önmagunkban és akkor mások is elismernek. Nézd meg a magabiztos embereket. Őket kevésbé kezdik ki.


A párod nem lehet úgy párod, mint a másik feled, vagy a támogatód. Te egy egész vagy, akihez hozzáadódik egy másik egész és így lesztek egy pár, ami több mint külön az egy meg az egy.


Ha így nézel magadra sose fog összejönni. Ez a múlt, egy tapasztalat, egy olyan irány amin változtathatsz. Sokféle tanfolyam, módszer van rá.

2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem, van olyan akinek így vagy érdekes, amilyen most vagy :)
2015. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De hiába vannak könyvek, meg tanfolyamok,képtelen vagyok máshogy nézni magamra......ha nem tudok beszélni egy idő után akkor nem tudok.....:( akkor sosem lesz:(
2015. márc. 9. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!