Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha picit összekapunk, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha picit összekapunk, annyira kiakad, hogy állítása szerint olyankor kicsit kiszeret belőlem. Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

jaaaajj...a volt barátnőm is ilyen volt.

bár igaz, mi nem picit kaptunk össze..hanem picit nagyon, nagyon picit..nah..eléggé komoly veszekedések voltak, de nekem is ezt mondta.

azt hittem azért mondja, hogy ne veszekedjek vele, meg, hogy ne vitatkozzunk össze....nem hittem neki, azt hittem csak azért mondja, hogy tényleg ne legyen veszekedés.

aztán rá...8 hónapra, már semmit sem érzett irántam. kb a 6-7 hónaptól, már le sem feküdtünk, nem is engedett fel, ott kezdtem parázni, míg végül, elhagyott....:S :((

2015. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fenyegetésnek, hogy legközelebb ne kapj vele össze. AZAZ: légy megalkuvó és mindíg legyen az amit Ő akar.


Minden ember különböző. Így minden ember véleménye is különböző. Természetes, hogy akadnak surlódások. Minden kapcsolatban előfordul vita. Hol kissebb, hol nagyobb. Van amikor csak morgás van, van amikor veszekedés, lehet hangos vita, akár ordítozós is. Része egy kapcsolatnak. Ezek hatására aki "kiszeret a másikból" és képes eldobni x évet.... az nem is igazán szerette a másikat.

2015. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!