Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha szerelmesek vagytok gondoltok. Ilyenekre?

Figyelt kérdés

Pl elmegy előttetek egy jofenekű csaj gondoltok arra hogy de megfognám? vagy hogy de lesmárolnám ?


Ha igazán szerelmesek vagytok..


2015. márc. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmesen is gondolok ilyesmire.
2015. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

lehet, nagyon álszentnek fog hangzani, de ha nagyon szerelmes vagyok..akkor nem..olyankor nem látok más lányokat, teljesen elveszi az a egy az eszem..és belebolondulok.

hiába megy el mellettem egy kerek fenekű cicanacis csaj..akin ráadásul magassarkú is van...nem veszem észre...mintha egy pasi lenne...rá se nézek, mert csak is a szerelmem jár az eszembe.

én ilyen vagyok, így működöm, hogy miért...nem tudom...

2015. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.
2015. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát eddig amíg nem volt barátnőm folyton lesegettem az utcán most meg fej rezzenés nélkül elmegyek a csajok mellett vagyis nem szakítom meg az ámodozást útközben a barátnőmről :))
2015. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy egyáltalán kapcsolatban nem gondolok ilyenre h de le smárolnám...max h megfognám...de akkor is rögtön a csajomét tapiznám le vagy vmi és az övé sokkal jobb lenne! :)
2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!