Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok mi lesz velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
A barátom 1hónapja szünetet kért a kapcsolatunkba és ez azóta is tart.Azt mondja szabad akar lenni még egy kicsit.ajánlottam neki hogy szakitsunk és szabad lehet de azt mondta azt nem szeretné.Én meg azt nem hogy szórakozzon velem.Mit gondoltok erről,várjak vagy álljak tovább?Tanácsot kérek nyilván saját döntés lesz,köszönöm.

2015. márc. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

írj rám, beszélgessük és közösen elfelejtjük az exed...

felesleges várni rá!

2015. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kihasználni. Szakíts!
2015. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Ennek a "ne szakítsunk, csak szüneteljünk, hogy szabad lehessek" dolognak az a jelentése, hogy "te várjál csak rám szépen, amíg én azt csinálok, amit akarok, és ha épp unatkozom majd, mert nincs más, akkor majd visszajövök szórakozni veled". Nagyon ciki.
2015. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátodnak naná, hogy ez az állapot a legjobb. Szabad, de te mégis ott vagy talonba.


Ez szórakozásnak tunik a részéről, amit én személy szerint nagyon nem díjaznák.

2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 tök igazad van!

19/L

2015. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amikor szünetet kértem,nem akartam szakítani csak szükségem volt,hogy távol legyek tőle. De rájöttem,hogy nélküle valahogy megkönnyebbültem etért szakítottunk. Anyukám azt mondta,hogy ez olyan mint abban a viccben amikor a macska sétál a tetőn.
2015. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!