Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy tulajdonképpen megcsaltam?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel sulis dolgok miatt mostanában túl sokat lógtunk együtt. Én nem vettem rajta észre semmi furcsát, max néha már túl közvetlen volt, de még nem annyira hogy zavart volna. Aztán múltkor iszogattunk egy kicsit, és tök hirtelen megcsókolt, én meg már totál nem tudtam magamról és visszacsókoltam. Utána valahogy haza kerültem de arra már nem emlékszem hogyan. Szerintetek ezt el kéne mondani a barátnőmnek? Egyáltalán hogyan kezdhetnék hozzá, hogy ne akadjon ki annyira?

18/f


2015. márc. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
rossz búzacsíra
2015. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Hallod asszony buzy vagyok
2015. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
26%
Sehogy.Nem kell elmondani.
2015. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem emlékszel hogyan értél haza?

Ánusz nem fáj? :D

2015. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Most komolyan visszacsókoltál egy fiút? Fúj te kis ferdehajlamú a barátnőd helyébe lennék és megtudnám biztos egy teljes napig szájöblögetést végeznék.

Mondd el neki így ahogy nekünk leírtad...hátha nem hányja annyira össze magát.

2015. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a barátnőd, emiatt még talán nem szakítanék. Eléggé megértő típus vagyok, úgyhogy még egy esélyt biztosan adnék. Lehet, hogy picit meginogna a bizalmam, viszont ha utána már nem történne hasonló, akár még erősítene is a kapcsolaton, mert tanulsz belőle. De sajnos nem sokan gondolkodnak ugyanígy...


Mondd el neki ugyanígy, ahogyan leírtad, hogy annyit ittatok, hogy már nem tudtad irányítani az eseményeket és későn fogtad fel, mi történt. (Feltéve, ha a csókon kívül más nem történt köztetek.)

2015. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát én többet meg nem csókolnálak az biztos!
2015. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem azonos neművel nem megcsalás. Alapból én féltékenyebb típus vagyok. De mégis például Fesztiválon én smároltam két csajjal, mert barátom nem tudott oda elmenni. Igy a "szukásságomat" levetettem.

és vele is Előfordult már hogy smárolt egy haverjával. De azon kívül hogy hányingerem lett. Mivel nem tekintem potencielis ellenségnek azt a haverját, ezért engem nem különösképp zavart.

2015. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elég undi
2015. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!