Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátom nem művelt olyan szinten mint én?

Figyelt kérdés
Nyilván, én sem vagyok professzor de ő ilyen kis butácska, a helyesírása is katasztrofális. Nem kis hibákról beszélek, ha nem például: "muszály" "hamú" "tudók". Mint egy igazi paraszt nem tudom másképp mondani. A beszédstílusa sem annyira választékos, de az még elmegy. Egyébként szeretem, imádom minden téren de ez nagyon zavar...
2015. márc. 9. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
senki sem lehet tökéletes!
2015. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint igen, zavar.
2015. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pont azt hiszem tegnap tett fel valaki ebben a topikban egy kérdést, hogy mennyire zavaró, ha az egyik fél sokkal műveltebb a másiknál.


Igazából sok mindent nem tehetsz, ha ez neked tényleg ennyire zavaró(amit megértek), akkor vagy szakítás, vagy ha tényleg annyira szereted, akkor eltűröd neki ezt

2015. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ne parasztozz ha nem tudod mit is jelent a szó!

falun nőttem fel mezőgazdaságban dolgozom szüleimmel és ebből élünk meg.

most fejeztem be az egyetemet menedzser végzettséget szereztem.

Paraszt vagyok és ezt vállalom is és büszkén beszélek róla honnan jöttem. de a buta ember az nem csak paraszt lehet.

tudom akinek nem inge nem veszi magára de ha te ennyire buta vagy hogy a szót nem tudod helyesen használni akkor megérdemlitek egymást!

2015. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Mert téged volt pénz kitanítatni

Utálom az ilyen p-csákat

2015. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó tudom, hülyén fogalmaztam meg a kérdést, akkor jöttem rá miután már kiírtam. Tudom, hogy senki sem lehet tökéletes, de ez egy olyan dolog, ami szerintem gáz. Nem olyan dologról van szó amiről nem tehet. Bár úgy gondolom, hogy nem buta csak "tudatlan". Meg mondani nem merem neki, nem akarom megbántani. De nem tudom valahogy fejleszteni ezeket a képességeit? Ha például szólok neki, hogy ezt nem így írják, akkor nem is érdekli mert hogy így is megértem... :D
2015. márc. 9. 21:12
 7/19 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó.

Már általános iskolában tudtam, hogy milyen j a muszáj, nem kell ehhez egyetem

2015. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó alatt a 6. válaszolót értettem
2015. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én is falusi vagyok, én is egyetemre fogok menni. Mindegy ebbe nem megyek bele.


Szerintem az oktatáshoz nem kell különösebben sok pénz, sőt a szüleim sem túlságosan műveltek. De ez is mindegy.


Szakítani semmiféle képen nem akarok vele. Viszont zavar. Főleg azért mert tudom, hogy nem hülye.


Aki pedig ezért mocskolódik az magát minősíti :)

2015. márc. 9. 21:15
 10/19 anonim ***** válasza:

a butaság még akkor sem lesz egyenlő a parasztsággal és ezzel nem mocskolódni akartam csak használd jól a szavakat.

A barátodra meg igenis szólj rá h ez így nem helyes írd le neki a szót helyesen és észre fogja venni magát. Én sem vagyok tökéletes de van 1-2 ismerősöm ha rosszul írom le kijavít nincs ebből probléma legközelebb nem fordul elő mert cikinek tartom akkor és beég a tudatomba :D

2015. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!