Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtént veled már az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént veled már az, hogy összeköltöztél a pároddal x idő után és rá x időre rá szakítottatok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2010. febr. 15. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen ,és annál nehezebb a döntést meghozni minél több energiát ,időt,érzelmet,stb fektetett bele az ember.

de ha megérett a dolog a szakításra még ha együtt is laktunk akkor nem kell tovább húzni.

2010. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vok bocsi 36 pasi
2010. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, 4 év után költözött hozzám, bár úgy indúlt h.csak ideiglenesen amíg nem talál albérletet, aztán ott ragadt,mert kirugták illetve jól érezte magát,de teljesen kihasznált és kényelmesen élt belőlünk(szüleimnél laktunk), aztán 2 évig bírtam még és szakítottam vele,de azért se ment olyan könnyen,mert sajna marha lelkiismeretes vagyok és nem akartam az utcára küldeni pénz nélkül.Aztán nagy nehezen lett munkája és szakítás után 2 hónap után elköltözött.A mostani párommal szinte a kezdetektől fogva együtt élünk, fél évig náluk, aztán most nálunk.Szeretjük egymást és jó vele, bár nálunk sajna nem szólgál ki,mert nem érzi azt a szabdságot, hogy otthon érezze magát sajna,de nincs pénzünk elköltözni.A szüleim szeretik és megengednek neki mindent,de ő mégsem tud ellazulni.25/L
2010. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem még nem történt meg. Amíg a szüleimnél laktam, laktunk ott elegen, fel se merült, hogy a hozzám hasonló korú lányok hozzám költözzenek vagy ilyesmi. Nyilván az ő szüleik se örültek volna.

Mikor elég nagykorú lettem az összeköltözéshez, viszonylag hamar megtaláltam a feleségemet, így végülis az összeköltözésből házasság lett, és most együtt élünk.

2010. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13:03-as vagyok, bocs, nem és kor: F/27
2010. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónap után költöztem össze a volt párommal 2,5 évig bírtuk, de én már elején megbántam. A mondás igaz: lakva ismerszik meg az ember.
2010. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!